Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuć gdy ktoś kilka dni temu wrzucił poniższy obrazek jako # heheszki, podczas gdy w gruncie rzeczy to prawda. Szczególnie gdy chodzi o #zwiazki. #rozowepaski w dobie #instagram'a, #tinder'a i innych społecznościówek nie wybaczają. Każda chce się pochwalić przed koleżankami. Nie raz byłem pytany na Tinderze lub innym takim portalu o wzrost, za każdym #!$%@? razem po tym loszka przestawała pisać. W tzw. realu to samo, bo na takiej siłce lub na imprezie panny też zwracają na to mocno uwagę, bo przecież karakany nie będą im pasowały do szpilek.


#podrywajzwykopem #mowiejakjest

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ten uczuć gdy ktoś kilka dni temu w...

źródło: comment_X0Kem8JZHnSgRhpQWCEunu62YFmIuMlw.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja to tylko tu zostawie

W zestawieniu wysokich nacji Polacy są europejskimi średniakami. Z badań wynika, że średni wzrost mężczyzny w Polsce w 2001 r. wynosił 177,4 cm. Podczas gdy 21 lat wcześniej (w 1980 r.) statystyczny Polak mierzył 165 cm wzrostu.


Nie tylko dieta

Naukowcy postanowili przyjrzeć się bliżej fenomenowi Holendrów. Popularna teoria o wpływie lepszej jakości życia oraz diecie bogatej w mięso i nabiał niekoniecznie musi być zgodna
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Też 171 cm i nie jest to mój czuły punkt, ale niski wzrost jest jedną z największych męskich wad na rynku matrymonialnym. Nie można tego porównywać z małymi piersiami u dziewczyn (choćby na wykopie jest ruch "małe cycki są fajne" ^^). Większość kobiet cierpi przez kompleksy, które same sobie wymyślają, niscy faceci mogliby nawet nie mieć z tym problemu gdyby nie to, że życie tym atakuje. Dla wielu kobiet
  • Odpowiedz
@rozowy_kroliczek: A jakieś szczegóły poda waćpanna czy tak sobie tylko zaprzeczać będziem? Bo nie wiem czy teraz w kwestii zmian społecznych wywołanych rewolucją farmakologiczną i socjalną nasz pogląd się różni czy w ocenie chociażby obuwia?

już widzę jak dziewczyna 155 cm wzrostu z stopą rozmiar 36 lata w 15 cm szpilach, chyba żeby sobie nogi połamać


@GoodDzob: no nie raz widziałem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak szukasz sobie dziewczyny, która chce faceta do pokazania się koleżankom albo na INSTA to tak jest. ja zawsze spotykałem się z wyższymi od siebie, obecnie mam dziewczynę wyższą o 10cm, a sam jestem mocno poniżej średniej. rada dla Ciebie? miej w to #!$%@?, wtedy różowym też nie będzie to przeszkadzać (tym mającym coś pod czaszką). do tego dobrze się ubierz, naucz bajeru, idź na siłkę i zabierz pannę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nigdy nie rozumiem tej polemiki na temat różowych lubiących wyższych mężczyzn i że to niesprawiedliwe. Zgadzam się - niesprawiedliwe, ale tak już jest. Kobiety w większości przypadków wolą wyższych mężczyzn, bo przy takich czują się bezpieczne (a dla niektórych ważne są te słynne szpilki). Sądzę też, że większość facetów nie chciałaby mieć wyższych od siebie dziewczyn i też woleliby, żeby była niższa niż oni sami.

Z takim problemem stykam
  • Odpowiedz
OP: > Po prostu doświadczasz tego, co 99,5% kobiet na tej planecie.
@janeeyrie: cz 99,5% kobiet jest odrzucana z powodu jednej rzeczy na którą nie mają wpływu? Nie sądzę.

Btw, jak facet ma osobowość, to naprawdę 171 cm wzrostu nie jest wielkim problemem dla większości ogarniętych lasek.

@janeeyrie: w takim razie muszę się obracać w środowisku wybitnie nieogarniętych lasek, pomimo tego że wśród nich nie ma karyn.
@Fearaneruial: @johny-kalesonny: kiedyś widziałem statystyki dla Australii, i tam w kilka
  • Odpowiedz
AgresywnaMaciora: @johny-kalesonny: Z autopsji wiem, że na moim roku wiele dziewcząt było z oazy i mocno manifestowało czekanie z seksem do ślubu. A znając bliżej kilka innych dziewczyn z kierunku - raczej były nastawione na znalezienie kogoś do związku, niż dymanie się po kątach. Trochę życie odbiegało od śmiesznych amerykańskich filmów typu American Pie...

Rozumiesz, że czuję pewien dysonans poznawczy, jeśli teorie powtarzane na wykopie nie sprawdzają się w
  • Odpowiedz
widziałem najnowsze statystyki, i w USA i Holandii średni wzrost populacji już się nie zwiększa. Wychodzi na to, że te kraje osiągnęły maximum zapisane w genach.


@AnonimoweMirkoWyznania: kraj nie moze miec nic zapisane w genach, bo kraj to sztuczny twor na mapie xD

Co innego nacje, ale akurat nacja Holendrow i Amerykanow to multikulti, wiec z zapisanymi genami tez nie bardzo.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 177cm here i powiem tak - wzrost jest ważny, ale osobowość i to kim jesteś w życiu są dużo ważniejsze. Sam nie miałem nigdy problemu ze znalezieniem kogoś na Tinderze. Lol, jestem teraz z dziewczyną z Tindera właśnie. Wystarczy nie być stulejarzem, naprawdę.

Taki przykład z dupy - Johnny Depp ma 175cm a te Karyny, które mówią, że prawdziwy facet zaczyna się od 180, dały by się #!$%@?ć we
  • Odpowiedz