Wpis z mikrobloga

@posuck: źle na to spoglądasz.
Ja boję się zdjąć butów jeśli cały dzień w nich chodzę i wracam autokarem do domu. Jednak kiedy wyszedłem tyle co spod prysznica, wskoczyłemd o busa, który ma jechać 2 godziny, a później jeszcze cały dzień chodzić w tych butach to wolę żeby stopy mi nie śmierdziały ani się nie spociły to ściągam buty.

Po domu też chodzisz w butach albo jak idziesz do znajomego to
@TurboDynamo lel, co Ty masz do karmienia piersią? Co taka matka ma zrobić? Glodzic dziecko czy jak? Juz nie przesadzajmy, ze karmienie piersią jest prostackie. Oczywiście, zależy jak kto to robi, jedne kobiety wywalaja cyca i dziecko ssie a inne robią to dyskretnie, osobiście nic nie mam do tych drugich bo to zwykle zaspokajanie potrzeby.
@Yankumiii: nie chce mi sie o tym dyskutowac bo i tak zapewne nie dojdziemy do porozumienia. Uwazam ze jesli juz koniecznie musi to zrobic przy jakichs ludziach to powinna sie zakryc. Nie jestem homo i lubie widok piersi ale jednak karmienie piersia bywa obrzydliwe bo nie wszystkie kobiety i ich piersi sa ladne. Zwykle kobiety ktore tak robia to nie maja poczucia dobrego smaku i ostentacyjnie wywalaja cyca(wszyscy patrzcie jak karmie
#!$%@? jeżeli nie możesz wytemrzymac pare godzin w butach bo ci goraco i nieprzyjemnie to znaczy ze masz #!$%@? plastikowe buty. Jezeli sa plastikowe i #!$%@? to oznacza że nie przepuszczają powietrza i nogi się w nich pocą. i teraz uwagaa,. jeżeli nogi w butach kisza sie i poca to prawidopodobnie ( prawidopodobienstwo graniczące z pewnością) NOGI CI JEBIĄ, I po ich wyciągnięciu smrod roznuesie się na cały przedział...