Wpis z mikrobloga

Społeczność mirko to ściek. Laska wrzuciła zdjęcie, na którym ma podarte spodnie i zaczął się festiwal #!$%@? "dziecko kupić Ci nowe spodnie?", "ile lat już te spodnie nosisz?", "te dziury to od robienia gały?". I piszą to przegrywy, które chodzą w tym samym polarze i sztruksowych spodniach od gimnazjum. Znaleźli sobie łatwy sposób na dowartościowanie swoich i tak już przegranych osobowości.
#dziendobry #boldupy #oswiadczenie
  • 312
@antipathia to ty boldupisz i ciśniesz po męskiej społeczności zamykając wszystkich w szufladzie kuców. Nieskromnie o sobie mówiąc mam tam jakąś prezencję i w ogóle ale tu nie o mnie. Zdarza mi się krytykować i wyśmiewać kobiety i wiedzą że jest to forma żartu i czują do tego dystans. A ty chyba jesteś mega niedowartościowana / skrzywdzona/ chora. Idź się leczyc
Społeczność mirko to ściek. Laska wrzuciła zdjęcie, na którym ma podarte spodnie i zaczął się festiwal #!$%@? "dziecko kupić Ci nowe spodnie?", "ile lat już te spodnie nosisz?", "te dziury to od robienia gały?". I piszą to przegrywy, które chodzą w tym samym polarze i sztruksowych spodniach od gimnazjum. Znaleźli sobie łatwy sposób na dowartościowanie swoich i tak już przegranych osobowości.

#dziendobry #boldupy #oswiadczenie


@antipathia:

Społeczność mirko to ściek. Laska wrzuciła
@antipathia: Dopóki ludzie będą się czuli anonimowo w internecie to tak będzie bo nie wyobrażam sobie zbulwersowanego wykopka podchodzącego do kogoś na ulicy i rzucającego teksty typu 'takie buty to do gimnazjum', 'ale pedalskie spodnie, pewnie uciskają w cipke pedale' i tak dalej. Swoją drogą mi by było głupio upominać kogoś o wygląd nosząc dwa rozmiary za długie spodnie, buty trekkingowe, polar i kuca na głowie xD

no ale gdzieś trzeba
@SScherzo: Nikogo nie tłumaczę, tylko przedstawiam swój punkt widzenia to raz. Nie zawsze warto pisać co nam przyjdzie do głowy, ba nie zawsze można pisać co nam przyjdzie do głowy. Jednak oni nikogo nie obrazili (przynajmniej nie w postach o spodniach)

W przeciwieństwie do ciebie, bo ty obraziłaś mnie bez powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@antipathia: No i dobrze, przez taki content mirko staje sie sciekiem wlasnie. Pomijam, ze ludzie robia sobie jaja w komentarzach a ty #boldupy opor, ale mirabelki wrzucaja swoje zdjecia i nie oszukujmy sie malo ktora z nich jest chociaz przecietna, ale odpowiednie im stulejki plusuja. I z tego powdou, ze nie ma minusow to potem zawalone jest gorące albo "pieknymi" mirabelkami albo jakimis #!$%@? z neta. I nie, nie bede blokowal
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WuDwaKa rozumiem i jestem podobnego zdania, ale taki wylew takich komentarzy o spodniach pod zdjęciem to moim zdaniem trochę niestosowne i nieprzyjemne. Ja jak się z kimś zgadzam to daję mu plusa i nie powielam żartu, a tam jakaś mini gównoburza zrobiła się o spodniach. Ciekawa jestem co by pisali jakby miała na zdjęciu normalne spodnie, a może bez echa by zdjęcie przeszło