Wpis z mikrobloga

  • 1916
Społeczność mirko to ściek. Laska wrzuciła zdjęcie, na którym ma podarte spodnie i zaczął się festiwal #!$%@? "dziecko kupić Ci nowe spodnie?", "ile lat już te spodnie nosisz?", "te dziury to od robienia gały?". I piszą to przegrywy, które chodzą w tym samym polarze i sztruksowych spodniach od gimnazjum. Znaleźli sobie łatwy sposób na dowartościowanie swoich i tak już przegranych osobowości.
#dziendobry #boldupy #oswiadczenie
  • 312
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale one nie mają konta na wykopie xD


@antipathia: Nie mniej jednak, nie taki wypok mizoginistyczny jakby się mogło wydawać. Co do afery, śmianie się z podartych spodni, to trochę nudne. Chociaż trzeba przyznać że podarte spodnie to były w szczycie mody 12 lat temu. Natomiast dziewczyna raczej średniawka, można by wycisnąć trochę gdyby zrobić jej lepsze zdjęcie.
  • Odpowiedz
@antipathia: mirki z natury nie lubiący atencyjnych postów w stylu #pokazmorde (osobiście mam wywalone i na czarno, polecam ten styl życia) objeżdżają dziewczynę robiącą #pokazmorde? szok niedowierzanie miliony pytań bez odpowiedzi. przyczepili się do dziurawych spodni, dlaczego? bo jak jest coś dziurawe to zszywam to, a nie paraduję przez miasto i mówmy że tak modnie

już pomińmy to że moda wyznacza trendy często tak idiotyczne,
6REY1MISTERIO9 - @antipathia: mirki z natury nie lubiący atencyjnych postów w stylu #...
  • Odpowiedz
  • 3
@duncanidaho2 nie wiem czy dobrze pamiętam, ale niedawno ktoś wrzucił zdjęcia Polki z reddita, która chętnie się obnaża przed obiektywem. Mirki woow piękna, ruchable. A jak założyła tu konto to została zwyzywana od dziwek i kariera na mirko się skończyła. Taka to społeczność.

@6REY1MISTERIO9 No tak, ale przeszkadza Ci to, że ktoś ubiera się niepraktycznie? Czujesz potrzebę wyśmiania tego na głos? Po rozsądnym komentarzu myślę, że nie.
  • Odpowiedz
@Tutorzyc: Najlepsze jest to, że pani od #pokazmorde nie daje żadnego #!$%@? i podchodzi do tego z dystansem... Mam wrażenie, że tu nie chodzi o żadne #pokazmorde , tylko zwyczajnie kogoś piecze tyłek, bo też ma takie spodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ryz braknie miejsc na czarnej liście. Czyli rozumiem, że tak komentujcie żeby na przyszłość zrazić innych do pokazmorde?


@antipathia: Nie siedze kazdemu w glowie, ale wiem ze duza czesc osob tak mysli i zgadzam sie, ze takich rzeczy tu nie powinno byc. Ja osobiscie to po prostu olewam
  • Odpowiedz
nie wiem czy dobrze pamiętam, ale niedawno ktoś wrzucił zdjęcia Polki z reddita, która chętnie się obnaża przed obiektywem. Mirki woow piękna, ruchable. A jak założyła tu konto to została zwyzywana od dziwek i kariera na mirko się skończyła. Taka to społeczność.


@antipathia: to fakt, to jest zabawne. Wszyscy że chcą #wykopgonewild Ale jak już jakaś zechce pokazać cycki to znajdzie się kilku, którzy zwyzywają dziewczynę od dziwki
  • Odpowiedz
@Akos: pisanie o dziurach od obciągania jest obraźliwe. powiedz tak swojej szefowej, to zobaczymy, jak zareaguje ;)

jeśli "cham" jest obraźliwe, to zachowujmy się tak, by nikt nie miał powodu nas tak nazwać. ja nie wiedziałam, czy byłeś jednym z komentatorów, a Twoja wypowiedź była myląca. jeśli nie komentowałeś, to zwracam honor - nazwałam tak samo zachowanie i osobę, która tak się zachowała. jeśli to nie byłeś Ty, to nie
  • Odpowiedz