Wpis z mikrobloga

  • 1916
Społeczność mirko to ściek. Laska wrzuciła zdjęcie, na którym ma podarte spodnie i zaczął się festiwal s----------a "dziecko kupić Ci nowe spodnie?", "ile lat już te spodnie nosisz?", "te dziury to od robienia gały?". I piszą to przegrywy, które chodzą w tym samym polarze i sztruksowych spodniach od gimnazjum. Znaleźli sobie łatwy sposób na dowartościowanie swoich i tak już przegranych osobowości.
#dziendobry #boldupy #oswiadczenie
  • 312
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@antipathia: Z tą połową to trochę poleciałaś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym co to zmienia, że są modne? Ładniejsze się przez to stały? Bardziej praktyczne?

nie muszę z tego powodu pisać durnych komentarzy pod zdjęciem.


Nie musisz, ale możesz. Na tym polega wolność słowa.
  • Odpowiedz
  • 6
@Akos No mam resztki kultury i takie komentarze, powielane zresztą, zostawiam dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziewczyny chcą być modne, na czasie, więc zakładają to co sklepy oferują. Mnie to nie obchodzi co noszą, ich wybór.
  • Odpowiedz
No mam resztki kultury i takie komentarze, powielane zresztą, zostawiam dla siebie


@antipathia: No i chwała ci za to

dziewczyny chcą być modne, na czasie, więc zakładają to co sklepy oferują. Mnie to nie obchodzi co noszą, ich wybór.


Tak, to jest ich wybór - wybór pomiędzy wtopieniem się w tłum a pokazaniem swojej odmienności (i narażeniem się na krytykę). Ludzie są tak skonstruowani i nic na to nie poradzisz
  • Odpowiedz
  • 7
@Akos zgadzam się z Tobą w zupełności, ale nie rozumiem jednego. Z jednej strony ludzie płaczą, że Polacy tacy szarzy, bez emocji, bez wyrazu. Ktoś się wychyli ubarwiając społeczeństwo to jest od razu be.
  • Odpowiedz
zgadzam się z Tobą w zupełności, ale nie rozumiem jednego. Z jednej strony ludzie płaczą, że Polacy tacy szarzy, bez emocji, bez wyrazu. Ktoś się wychyli ubarwiając społeczeństwo to jest od razu be.


@antipathia: Tak, ale to działa tylko przez kabel. W kontakcie twarzą w twarz ludzie raczej nie krytykują obcych, bo to też jest łamanie pewnych norm społecznych. W internecie ludzie piszą to, co naprawdę myślą.
  • Odpowiedz
@Akos: Nie myl wolności słowa z byciem burakiem. Wolność słowa daje Ci prawo do wyrażania własnej opinii, ale przy zachowaniu minimalnej chociaż kultury wypowiedzi. Pisanie "co hehe gałe robiłaś w tych spodniach że takie dziurawe" to zwykłe pokazanie siebie jako buraka i człowieka, który nie potrafi normalnie czegoś skrytykować.
  • Odpowiedz
@antipathia: a mnie śmieszą takie wpisy. Odkryłaś internet dopiero i Mirko? Przecież wystarczy tydzień poprzeglądać gorące i można do takiego wniosku dojść samemu xD Są też ludzie z ktorymi idzie podyskutować, ale spora część to takie właśnie przegrywy piwniczne :P
  • Odpowiedz
@kicioch: Nikt jej tam nie obrażał a do robienia z siebie buraka mają jak najbardziej prawo i też muszą się liczyć np. z tym, że ty teraz ich tak nazwałaś.
  • Odpowiedz