Wpis z mikrobloga

  • 1916
Społeczność mirko to ściek. Laska wrzuciła zdjęcie, na którym ma podarte spodnie i zaczął się festiwal #!$%@? "dziecko kupić Ci nowe spodnie?", "ile lat już te spodnie nosisz?", "te dziury to od robienia gały?". I piszą to przegrywy, które chodzą w tym samym polarze i sztruksowych spodniach od gimnazjum. Znaleźli sobie łatwy sposób na dowartościowanie swoich i tak już przegranych osobowości.
#dziendobry #boldupy #oswiadczenie
  • 312
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale z drugiej strony, coraz wiecej ludzi myśli że to instagram, albo coś, a tu naprawdę jest szambo. A potem żal wielki


@Axim: A ja się bardzo cieszę z tego, że dziewczyny decydują się na wrzucenie tego typu zdjęć na ten portal. Bardzo miło zobaczyć, że ktoś się czuje dobrze ze swoim ciałem. A tych co szkalują i obrażają chętnie bym zgłaszał do banów i postraszył ich sądem za ich
  • Odpowiedz
Wolność słowa daje Ci prawo do wyrażania własnej opinii, ale przy zachowaniu minimalnej chociaż kultury wypowiedzi.


@kicioch: oo a to ciekawe skąd wysnułaś sobie takie wnioski ? To co tutaj już piszesz, to jest zwyczajne ograniczanie wolności słowa.
  • Odpowiedz
@bones1909: Z własnej głowy, z obserwacji. Tak po prostu. Jeśli ktoś tłumaczy sobie swoje #!$%@? i obrażanie innych "wolnością słowa" to najzwyczajniej na świecie nie ma jaj. Bo kim jest ktoś kto wymyśla sobie usprawiedliwienia i boi się przyznać otwarcie że obraża innych i świadomie sprawia im przykrość? Zwykłym tchórzem :) chcesz obrażać? Nie ma sprawy, nie usprawiedliwiaj sobie tylko tego "wolność słowa więc wszystko mi wolno, ja nie obrażam,
  • Odpowiedz
@antipathia:

Społeczność mirko to ściek.


Najlepiej wrzucić wszystkich do jednego wora. Jestem na tym portalu ponad pięć lat, są bardzo różni ludzie, od życzliwych chętnych do pomocy osób po ameby umysłowe. Jak zaczynasz tak swoją wypowiedź to obrażasz wiele osób, bo czuję się częścią tej społeczności.
Jeżeli chodzi o drugą część wypowiedzi to się z Tobą zgadzam, krytykę na tym portalu dużo osób wyraża za ostro i zwykle obraźliwie. Czarnolistuj.
  • Odpowiedz
@kicioch: Ale Ty w ogóle chyba nie rozumiesz sedna sprawy. Co ma tłumaczenie swojego #!$%@? do wolności słowa ? Według twojej teorii jeżeli napiszę " w dupie mam ten rząd" to już nie podchodzi po wolność słowa. Może Ty masz wzorce obecnej wolności słowa, gdzie praktycznie nic nie wolno mówić, a nazwanie kogoś murzynem to rasizm. Wybacz, ale ja takich standardów nie uznaje.
  • Odpowiedz
  • 0
@antipathia i dobrze, niech sobie wrzuca swoje przeciętne foty na facebooka czy innego instagrama gdzie dostanie dziesiątki serduszek i buziaczków.

Wolałbym żeby mirko było do śmieszkowania, chwalenia się własnoręcznie wykutymi nożami i podróżami w Azji a nie kolejna stroną na której różowepaski żebrają o atencję.
  • Odpowiedz
"wolność słowa więc wszystko mi wolno, ja nie obrażam, ja wyrażam swoje zdanie".


@kicioch: Znowu nawiązanie do mojej wypowiedzi o wolności słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) To twoja nadinterpretacja mojej wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@fiLord: Panie ale mirko tworzą ludzie, którzy tu są. Po to są tagi i w ogóle. Nie da się nakazać wszystkim wrzucać contentu jaki Ty chcesz. Ja chcę żeby mirko było miejscem, gdzie panuje wolność, gdzie nikt nie boi się wrzucić swojej twarzy, gdzie można obejrzeć cycki i tyłki ;) A własnoręcznie wykute noże szanuje ale mnie nie interesują.
  • Odpowiedz
@kicioch: Nie możesz "zakazać" komuś bycia burakiem i nazwać całość "wolnością słowa" :). Możesz za to go skrytykować, możesz skończyć z nim dyskusję. Ale wolność słowa właśnie na tym polega, że możesz mówić co tylko zechcesz. Inaczej wprowadzasz cenzurę ("Może Pan mówić cokolwiek, byleby nie obrażać Boga i Królowej").

Mikroblog to przecież blog, jaki jest sens wprowadzania cenzury na blogu?
  • Odpowiedz
@bones1909: Nie uznawaj, nie zmuszam Cię przecież, ani nie zamierzam przekonywać (zwłaszcza, że ja również takich standardów nie uznaję więc cholernie trudno by mi było Cię do nich przekonać). Zapytałeś, więc Ci odpowiedziałam.
Jeśli już podajesz przykład, to zamiast "mam w dupie ten rząd" możesz to napisać "nie interesuje mnie ten rząd".
Oba zdania przekazują to samo, drugie napisane z zachowaniem minimalnej kultury wypowiedzi. Tylko o to mi chodzi -
  • Odpowiedz