Wpis z mikrobloga

  • 1916
Społeczność mirko to ściek. Laska wrzuciła zdjęcie, na którym ma podarte spodnie i zaczął się festiwal #!$%@? "dziecko kupić Ci nowe spodnie?", "ile lat już te spodnie nosisz?", "te dziury to od robienia gały?". I piszą to przegrywy, które chodzą w tym samym polarze i sztruksowych spodniach od gimnazjum. Znaleźli sobie łatwy sposób na dowartościowanie swoich i tak już przegranych osobowości.
#dziendobry #boldupy #oswiadczenie
  • 312
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znaleźli sobie łatwy sposób na dowartościowanie swoich i tak już przegranych osobowości.


@antipathia: Też łatwo ci przychodzi ocenianie i krytykowanie innych xD Poza tym nie wiem czego niektórzy się spodziewają wrzucając swoje zdjęcia do neta. Przecież to oczywiste że część osób je skrytykuje. To nie facebook gdzie wszyscy się liżą po jajkach. Zresztą to nie pierwsza sytuacja gdzie zdjęcia na mikroblogu jest chłodno przyjmowane więc nie wiem skąd zdziwienie.
  • Odpowiedz
@antipathia: pytanko, bo mam na końcu języka - jak się nazywa żeński odpowiednik białorycerza?

Przy okazji, ważne zdanie w tym pokazmorde:

oczywiście dla atencji. Pozdrawiam i czekam na fale
  • Odpowiedz
@SwiniaczXXX: To jest portal agregujący treści a nie portal społeczenościowy. Jeśli chciała wrzucić swoje zdjęcie i czytać super komentarze to
- trzeba było założyć normalnego bloga
- wrzucić to na facebooka czy instagrama.
  • Odpowiedz
@Akos: widziałam laski w zimie w takich spodniach. 15 stopni na minusie, a kolana na wierzchu. nieważne bóle stawów - i to nie na starość, a już niedługo.
  • Odpowiedz