Wpis z mikrobloga

@miki4ever: Tylko ze w siatkowce czy recznej masz jakies 8-10 pozadnych zespolow na swiecie a w pilce noznej jakies 40-50 topowych reprezentacji ma dosc zblizony poziom. Nie porownuj sportu w ktory gra kilka druzyn do pilki noznej w ktora gra prawie kazdy.
To tak a propos, jak to siatkarze, reczni itd. czuja sie niedocenieni przez kibicow w porownaniu z nedznymi pilkarzynami.


@miki4ever: Nie słyszałem, żeby akurat ręczni czy siatkarze się tak wypowiadali.
@Kozajsza: To nie ja porownuje, tylko takie fanboje siatkowki jak ty.

@Tomm16: A siatkarze? Sorry, ale jedyna impreza, ktora sie liczy to Igrzyska, poki co idzie fatalnie co 4 lata, TOP 8 to niewiele wiecej ile jest powaznych druzyn w siatkowke na swiecie.
@miki4ever: Wlasnie zoralem siatkarzy i recznych za to ze w dyscyplinie z minimalna konkurencja zagrali co najmniej dyskusyjnie, podczas gdy pilkarze osiagneli najwiekszy sukcej od jakichs 20 lat, a ty mnie nazywasz fanbojem siatkarzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kozajsza: ranking FIFA jest kompletnie oderwany od rzeczywistości...Belgia (obecnie 2, ale przez dłuższy czas utrzymywała sie na 1 miejscu), której największym sukcesem był przegrany półfinał MŚ w 1986r i złoty medal Igrzysk Olimpijskich z 1920r?