Wpis z mikrobloga

Mireczki #!$%@?ło mnie i to ostro! Funt spada, a ja zamiast podwyższać to obniżam ceny pokoi! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki pokój jak na zdjęciu jedynie:

£282 miesięcznie (£65 tygodniowo) (ʘʘ)

Przy obecnym kursie funta to jedynie 1399 zł!

Dużo? A co jak wam powiem, że w gratisie do pokoju dorzucam: pełne umeblowanie, sprzęty AGD oraz pełne wyposażenie kuchni, rachunki w tym: gaz, prąd, ogrzewanie, woda, council tax, wywóz śmieci oraz super szybki szerokopasmowy internet 60 MBPS

Co zrobić by miec taki pokój? Napisz do mnie wiadomość, a ja zajmę się formalnościami i zapewnie, że pokój trafi w Twoje ręcę. Ile potrzebujesz poza miesięcznym czynszem?

£100 - chyba, że jesteś mireczkiem, wtedy tylko £75 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytasz czy to tyle? Tak! Tylko tyle, nie wezmę od Ciebie ani pensa* więcej chyba że sam bęsziesz mi chciał dać.

Pytasz z kim przyjdzie Ci mieszkać? Odpowiem - z mireczkami. Właściwie to w tym domu mamy jeszcze jeden taki tani pokój, reszta (2) będzie po £325, a specjalny pokój z własną łazienką tylko po £368!

Jeśli chcesz, zbierz znajomych z podwórka, wpakuj ich do busa i ruszaj do #barnsley póki jeszcze są miejsca dla emigrantów!

Dom posiada również jeden niesamowity feature - 2 łazienki w.. PIWNICY! Tak, teraz myjąc jajka będziesz mógł się czuć jak w domu!

Uwaga - konkurs z nagrodami:
Dlatego, że to nasz najnowszy dom, potrzebujemy dla niego nazwy. Ostatnio zadałem podobne pytanie w tym temacie <==

Mirko wybrało nazwę Stuley's Inn (zobacz tag #stulejsinn) - więc ja dom nazwałem dokładnie tak jak chciał lud. Zrobię to samo i w tym wypadku, a więc:

Pomysł na nazwę domu z największą ilością plusów wygrywa - a jego autor dostanie ode mnie, zupełnie ZA DARMO 2 tygodnie mieszkania w takim pokoju

CO?

Tak, za FRAJER - jeśli chcesz przyjechać i brakuje Ci paru groszy - wymyśl nazwę dla domu, jeśli ona wygra - Ty wygrałeś 2 tygodnie mieszkania - proste, prawda?

To do dzieła mircy, mam nadzieję, że i tym razem mnie nie zawiedziecie ( ͡ ͜ʖ ͡)

#sorekcharityltd #uk #emigracja #emigrujzwykopem #oswiadczenie #pieniadze

Pobierz sorek - Mireczki #!$%@?ło mnie i to ostro! Funt spada, a ja zamiast podwyższać to obn...
źródło: comment_7YU3CNBIZtqxcPD7HiNcivNx8mbC4NKw.jpg
  • 79
ciekawe czy Barnsley to lepsza opcja niż York


@PedroLeon: na pewno nie :) York to super miejsce, ale musisz mieć dobry zawód + domy w Yorku są baaaaardzo, bardzo drogie + miasto jest zawsze zarąbane turystycznie ;) W Yorku też nie ma typowych gównoprac typu magazyny etc. no i wszędzie jest dalej, w Yorku bez auta IMO bezsensu :)
to ja chyba jednak w RFN zostanę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dude9: gdyby interesowały mnie tylko pieniądze to pewno też bym tak zrobił (zresztą mieszkałem tam w sumie z pół roku). Ale jednak mieszkanie wśród Niemców mi bardzo, bardzo nie leży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
straszne, czego to ludzie nie zrobią żeby zaoszczędzić kilka groszy


@DzdzystyDzejson: @splesnialakanapkazplecaka: nie wiem Panowie gdzie widzicie ciasnotę, to nie jest największy pokój jaki posiadam (a te największe zwykle są "hurr durr drogie" xD), ale zdecydowanie jest wygodny - nie czuć że jest mały tak naprawdę jak się w nim jest, chociaż na zdjęciu może tak wygląda. Mogę zapytać od jakiego metrażu uwazacie pokoje za "normalne"? Bo takich większych mam
@sorek: w ogóle mieszkanie w kilka osób w mieszkaniu jeśli nie jest się studentem jest średnio normalne, ale jeśli już kogoś sytuacja do tego zmusza to ~20m prywatnej przestrzeni życiowej to jakieś minimum.

w Londynie koło 700-900 w lepszych zonach 1100-1200 + rachunki (jakieś 300-500)

o jakich mieszkaniach mówisz? pytam bo znajomy mając propozycję pracy szukał mieszkania w Londynie i mówił że za kawalerkę płaci się 1500, 2000 jeśli nie chcesz