Wpis z mikrobloga

Słucham właśnie wiadomości w radio i k-----a jasna mnie zalała. Wielce pokrzywdzeni jak zwykle rowerzyści płaczą, że rolkarze na ścieżkach to jest zakała i stwarzają niebezpieczeństwo i hurr durr w-----ć ich ze ścieżek. Mandaty i najlepiej kara więzienia. Słyszałem, że w okolicach lotniska już policja dość mocno pilnuje, żeby na rolkach nie jeździć.

K---a, uwielbiam jeździć na rolkach, jeżdżę na nich do pracy (Armii Krajowej i Krakowska we #wroclaw, kto jeździ ten wie jak tam się fajnie jedzie) i teraz za tę chwilę przyjemności będę płacił mandaty. Bo szanownemu panu rowerzyście przeszkadza, że musi mnie ominąć, co dla niego jest jak splunięcie.

Wyjebmy w kosmos pieszych, rolkarzy. Samochody też wyjebmy z ulic, bo przecież królowie szos muszą się przemieszczać.

I ja rozumiem, że ścieżka rowerowa to nie jest najodpowiedniejsze miejsce do jazdy rolkami, ale tak naprawdę to jest jedyne miejsce w którym da się jechać. Jeżeli ktoś się nie zgadza, to proponuję ubrać rolki i przejechać się po kostce, albo nawet takim nierównym kamyczkowym asfalcie. Przyjemność w c--j, abgymnic nie potrzebny.

A masa krytyczna to już w ogóle jest rak. Ale to poza tematem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rolki #zalesie #k---------------e #polskiedrogi #prawo
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@burzovsky: Jestem rowerzystą, jeżdzę często na drodze rowerowej i nie marudzę na rolkarzy. Jak już są to omijam ich ulicą albo chodnikiem, lub trawnikiem. Proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CreativePL: mam pretensje o to że rowerzysci bóldupią o to że ktoś im jedzie po ścieżce rowerowej, a nie skupiają się na tym żeby tych ścieżek było więcej w bardziej logicznych miejscach.
  • Odpowiedz
a nie skupiają się na tym żeby tych ścieżek było więcej w bardziej logicznych miejscach.


@wietnam67: Tyle że w każdym większym mieście działają koła rowerowe czy jak to tam nazwać i te koła skupiają się na tym aby tych ścierzek było więcej. Uczestniczą w posiedzeniach sejmików, składają wnioski. Ogólnie są zarejestrowani do KRS i prowadzą działalność.

Wybacz ale piszesz na zasadzie "nie znam się ale wypowiem" Kto ma walczyć o te ścieżki jak właśnie takie organizacje które mają jakąś siłe przebicia. Ja? Mam iść pod urząd miasta z
  • Odpowiedz
@KaWuSia89: Ja mam dość mocno napięty grafik, więc na rolki poza drogą z pracy i do pracy za bardzo nie mam czasu, jeżdżę "ponadprogramowo" raz, maks dwa razy w tygodniu. Ale odezwę się na pewno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz