Wpis z mikrobloga

Wczoraj dałem post i po wszystkim miałem raportować, co i jak.
Dzięki za słowa otuchy, jestem pewny, ze wszystko jest ok.
Pozdrówka

Wczorajszy post:
"....Za bardzo nie chcę wchodzić w szczegóły, ale mam 2 letniego synka małego, jest chory
Jesteśmy w UK i dzisiaj był telefon, że jutro w Cambridge University Hospitals (Addenbrooke's)
Zrobią mu operację, otworzą główkę i są pewni, ze w 99,9% pomogą.
I będzie mógł żyć normalnie
Nie chcę plusów na poprawę humoru, napiszcie tylko, że będzie dobrze i że za rok, będę się z tego wpisu śmiał, ze tak się potwornie bałem...."
#feels #oswiadczenie #szpital #uk #emigracja

Wołam:
@Andilanser, @Atariauke, @az_zalozylem_tutaj_konto, @bobudowniczy, @Camel665, @chickenpower, @Cojones, @consigliere, @Expector, @fiffe, @Gustlik, @hatterka, @Jamnik_Chrupek, @Jarx, @kaamerton, @kaay, @kamilkx, @kanclerz_krolestwa_paprotnikow, @lukasz357, @MackiMackiMacki, @masquepe, @math1982, @mireal, @mlekoztesco, @ninetyeight, @panrurek, paulinsien, @QBA__, sagistarczydlawszystkich, @sams, @Shanny, @siemando, @silver111, @Songiewicz, @Strupol, @thewickerman88, @trisek, @Typowy_polak, @woyteczek, @Zashi
@tekon, @KurtMeyer, @mezon, @KaWuSia89, @rozowy19, @desygnat, @VanillaBear, @ka-la-fijor

-------------------------------------------------
iterazwchodzejacalynabialo - Wczoraj dałem post i po wszystkim miałem raportować, co ...

źródło: comment_xGRxCo5By0Hi8Yy1WmdAXSU3Y2k2XFcG.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz