Wpis z mikrobloga

Ktoś chetny na napisanie artykułu w klimacie #futuryzm ?
Chodzi o to że wymyślimy sobie 10 tytułów i każdy napisze 2-3 strony A4 o jakiejść części życia, np transport, samochody, życie codzienne, robotyka i automatyka i np budownictwo, polityka, protezy, egzoszkielety, militaria, komunikacja. Po prostu o tym jak zmieni się wg nas świat za 15 lat na podstawie dzisiejszej wiedzy. Do tego sytuacja #ekonomia świata i Polski. Ciekawe jak to będzie i czy w ogóle będziemy w stanie to porównać(czy nikt nie jebnie impulsu EMP) :P

sorki że zawołam #fallout oraz #metro2033 ale te książki kojarzą mi się z przyszłością, może nie świetlaną ale są trochę alternatywne. No to jak? Chętni w komentach.
  • 4
@sspiderr: Rozwiń trochę swoją myśl.
Czy np. ma to być napisane jako wypracowanie o naszych przemyśleniach czy może artykuł napisany w przyszłości relacjonujący jakieś wydarzenie okiem reportera.
@LPG36: 17.09.2034 (według starego kalendarze)

Po 30 latach od urazu udało mi się zakwalifikować do pilotażowego programu organizowanego przez "Mitsubishi".
Korporacja zagarnęła opiekę zdrowotną i rynek farmaceutyczny.
Ciągle zastanawiam się w jaki sposób udało mi się dostać egzoszkielet, coś w czym korporacyjni żołnierze tłumili zamieszki w Teksasie. Oczywiście nic nie jest za darmo. Podpisanie stosu papierów nazywanych przez nich "klauzulą tajności" nie przedstawiał mi za wiele wyborów po podpisaniu.
Stałem się