Wpis z mikrobloga

@merqn:

ludzie stoją w kolejkach aby ich bagaż podręczny był nad głową a nie na drugiej stronie samolotu


Dokładnie. Ludzie z tego wątku chyba bardzo potrzebują się dowartościować i znaleźli ofiary, z których mogą się ponabijać. Najlepsze jest to, że nawet nie rozumieją, że nabijają się niesłusznie w większości przypadków...

ach, szkoda szczępić ryja...
@a665321: no mylisz się bo jest, w Hiszpani masz, jak byk napisane.

you must be among the first 90 to board to keep your hand luggage with you in the cabin

zdarzali mi sie


dużo rzeczy się zdarza
@andreas1984: Raz, ze nie tylko polscy pasażerowie klaszcza a nawet powiedzialbym ze polscy już tego praktycznie nie robią.
Dwa ze co w tym irytującego? 5 sekund ludzie poklaszczą bo latają raz do roku i się cieszą i chcą pdziekowac pilotom mimo ze ci tego nie slysza?
@tymeek tylko za 1 razem jak lecialam to stalam w kolejce.. Bo wszyscy stali.. Teraz sobie czekam az sie kolejka wykruszy i smiecham w srodku jak widze, ze ludzie skacza z nozki na nozke ;d
mnie najbardziej irytuje (i chyba pilotów też) jak cebulaki klaszczą po wylądowaniu. Och, jak żenuję wtedy.


@andreas1984: myślałem ze to już wyszło z mody bo każdy wie że to siara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Super ekspert bulwo. xD

@DivineDevil: a może najpierw sprawdziłbyś, a potem cwaniaka zgrywał?
Kupując bilet w Wizzerze (2 dni temu kupowałem) dostajesz losowe miejsce (ktore już jest Twoje), nie możesz sobie od tak zając innego w samolocie. Za 1-5euro możesz sobie wybrać inne miejsce podczas kupowania. W Ryanairze tak samo na start dostajesz przypisane do Twojego biletu miejsce.
Pomylił CI się samolot z PolskimBusem tam rzeczywiście musisz walczyć o miejsce.
@tymeek: kiedyś też byłem taki cwaniak jak ty, aż pewnego razu na lotnisku w Bazylei kątem oka zauważyłem, że kolejka się rusza. Podchodzę a pani do mnie mówi lista pokladowa zamknieta i zatwierdzona, panu podziękujemy. Okazało się, że przeszła po ludziach i sprawdziła im bilety jak stali w kolejce. Ja za to miałem przymusowy nocleg i kupno pierwszego biletu za 500zl.
Ten uczuć kiedy stoisz z biletem w ręku, samolot stoi
@tymeek: Jezeli to tanie linie, to moga stac aby byc pewnym ze zmieszcza swoj bagaz podreczny w samolocie, bo czesto pod koniec kolejki kaza juz wrzucac podreczny do ''bagaznika'' przez co trzeba tracic czas na czekanie az pojawi sie na tasmie. Takze ty sie z nich smiejesz Mirku, a oni moga sie spieszyc do pracy/na pociag/spotkanie i nie moga sobie pozwolic na strate czasu przy tasmie.

@DivineDevil: W Ryanarze i
@blinxdxb: Opowiadasz bajki, nie stałem nigdy w kolejce po locie więcej niż 15 minut. Fajnie, że masz takie urojenia i wszystkim opowiadasz, jak łatwo zaoszczędzić godzinę życia [kliknij aby dowiedzieć się więcej].
@etkath: Bajki? Bo co? Udowodnij mi, ze 15 minut zajmie Ci kontrola w Dubaju, Iranie, Arabii Saudyjskiej, Katarze czy ogolnie w Azji. Latam kilka razy w miesiacu i zawsze, ale to zawsze sa kolejki nawet na kilka tysiecy ludzi. Jak latasz na Luton czy do Pyzowic to pewnie, ale ja mowie o duzych lotniskach.