Wpis z mikrobloga

@tymeek: ogólnie to pewnie chcą dobre miejsca zająć, najlepsze z tyłu albo przy oknie, najgorsze na kole bo buja, Ty pewnie Cumplu zawsze za kierowcą? Ale za to lektura przeczytana . Zależy kto co woli, dobre miejsce vs. przygotowanie do lekcji.
  • Odpowiedz
  • 1
@tymeek Ja kiedyś tak zrobiłem na lotnisku w Grecji to jakaś Grażyna skomentowała dość głośno nie wiedząc pewnie, że jestem Polakiem: "W dupach się poprzewracało, pierwsi przyszli a czekają na koniec". xD
  • Odpowiedz
@etkath:

Stanie nie ma żadnych zalet, to twoje fanaberie, taka ekstrawagancja lotniskowa.

Jasne, podobnie jak siedzenie. Tylko dlaczego siedzących się nie krytykuje, tylko wymyśla jakieś wirtualne wojenki? Nie wiem co trzeba myśleć, żeby popatrzyć na kogoś i stwierdzić, że debil bo stoi a nie siedzi :D.

Można czytać, patrzeć na samoloty, siedzieć
  • Odpowiedz
@XpedobearX: jasne, mi bardziej chodzi o to, że w torbie podręcznej ktoś może przewozić laptopa lub inne wartościowe rzeczy, reasumjąc jednak też uważam za śmieszne stanie tak długo w kolejce
  • Odpowiedz
@Wilier: to wtedy wyciągasz i bierzesz jako mały podręczny - tego ci nie zabiorą, bo wchodzi pod siedzenie.

@bulka_z_haslem: wiem - ja nie mówię, że ludzie muszą się zmienić, raczej głośno się zastanawiam, co nimi kieruje. kolejki i tak zawsze będą stały.
  • Odpowiedz
@Arrival: Stanie w kolejce jest debilizmem, waż słowa i trzymaj się faktów.

Samoloty widzi się spod szyby najlepiej i to w miejscu, gdzie jest przestrzeń, a nie zajęta zaparkowanym samolotem wizja.

Jakoś knajp jest taka, jaka jest, można w nich i tak zjeść albo się od biedy czegoś
  • Odpowiedz