Wpis z mikrobloga

Dzisiaj poznałem kwintesencję tych wszystkich memów o #teamvalor.

Wpadamy z dziewczyną pod gym #teammystic, siedzi tam taki gość z rowerem i, uwaga, dwoma komórkami na kolanach, ładnie się przywitałem i mówię: przyjechaliśmy bronić.

Udało się z gościem zamienić parę miłych słów, nam niestety po ostatniej aktualizacji niezbyt szło bronienie i z 30k które było jak przyszliśymy zostało już tylko 21k. No ale jeszcze rzuciłem:
"Na potiony nas nie weźmiesz, mamy 200 na głowe, hehe"

po czym zaczął się rant:

TO JEST #!$%@? NIE FER, WAS JEST TU W #!$%@? WIĘCEJ, W OGÓLE CO TO JEST DWÓCH NA JEDNEGO, #!$%@? WAM W DUPE, JADE DO DOMU. #!$%@? MYSTIC, WSZEDZIE ICH #!$%@? PEŁNO I NIC NIE DA SIE ZROBIĆ, #!$%@? WAM W DUPE


ja mu tylko odpowiedziałem że dwie komórki to raczej niezgodne z ToS, a że podał mi nick, i zrobiłem foto, to poleci info do nianticu.

to #!$%@? wam w dupe powiedział jeszcze z 3 razy, po czym wsiadł na rower, i odjechał. Jak już był w połowie drogi do ulicy, rzuciłem:

Jesteś kiwntesencją tych wszystkich memów o valorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zatrzymał się, odwrócił jakby chciał mi #!$%@?ć, po czym rzucił jeszcze:

A #!$%@? wam w dupe


i odjechał xD

Pierwszy raz w życiu doświadczyłem picrel. A wcześniej jak wpadliśmy z dziewczyną w nocy bronić przed żółtymi to dało sie pogadać i umówić na kolejne "bitwy" :)

tl;dr - Gościu grał na dwóch telefonach, nie mógł odbić gymu, więc zaczął na nas #!$%@?ć i odjechał xD

#pokemongo #gdansk #chelm #trojmiasto
Pobierz Rabusek - Dzisiaj poznałem kwintesencję tych wszystkich memów o #teamvalor.

Wpadam...
źródło: comment_SKdXjdozdlElNJFkVi8bzsO6M09gvcuo.jpg
  • 7
@SScherzo: ja też xD my śmieszkujemy że tesco i pętla nasza, więc i o 2 w nocy jedziemy bronić, można sie pośmiać. Ale pierwszy raz pomyślałem o zkaupie gazu na poważnie.