Wpis z mikrobloga

Az mnie telepie...

Jestem w trakcie skladnia pozwy rozwodowego z orzekaniem o winie zony. Puscila sie ze swoim szefem ( tak w skrocie udowodnione ). Zganijcie jaka byla jej reakcja na informacje o moim zamiarze?


a pozniej perelka, ktora sprawila, ze mnie #!$%@? krew #!$%@? zalala...


Jak mozna miec taki tupet? Jaka #!$%@? niewinna i pokrzywdzona... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #zalesie
  • 193
@jathek wynajmij dobrego prawnika. nie ważne, że dużo wybulisz, ale to lepsze niż wieloletnie boje o podział. Poza tym czas z dziećmi jest bezcenny. A ew. alimenty kosztują i żyłbyś ze świadomości że harujesz na tą sukę. To tyle, co mogę Ci poradzić, oprócz powyższych rad
@jathek: sprawa nie jest taka oczywista jak Wam sie wydaje Mirki. Rozwody z orzeczeniem o winie to raczej rzadka sprawa. Trzeba dowieść ze zdrada byla przyczyna a nie konsekwencja rozpadu pożycia. W skrocie: jesli nie seksiliscie od np pol roku to dla sadu to moze byc tak ze zaniedbywales zone. Rozwod z orzeczeniem o winie to długa i ciezka przeprawa, i wyjda na wierzch wszystkie brudy, zapomniane rocznice czy brak prezentu
@jathek: Teraz uważaj, żeby się nie dać sprowokować (jak jest wredna, albo ktoś "mądry" jej doradzi, to może próbować złapać Cię na przemoc, albo podstawiać jakieś laski). Zwracaj też uwagę na zachowanie dziecka, czy nie zaczęła nim manipulować i nastawiać przeciwko Tobie.