Wpis z mikrobloga

Az mnie telepie...

Jestem w trakcie skladnia pozwy rozwodowego z orzekaniem o winie zony. Puscila sie ze swoim szefem ( tak w skrocie udowodnione ). Zganijcie jaka byla jej reakcja na informacje o moim zamiarze?


a pozniej perelka, ktora sprawila, ze mnie #!$%@? krew #!$%@? zalala...


Jak mozna miec taki tupet? Jaka #!$%@? niewinna i pokrzywdzona... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #zalesie
  • 193
@Asterling: ale to co nie widać że w związku dzieje się coś złego? Odsetek ludzi którzy zdradzają bo kaprys i bo są podli chyba jest jednak mały? #niepopularnaopinia zdrady są wynikiem tego, że ludzie nie potrafią o swoich problemach rozmawiać i nie potrafią/nie chcą ich naprawiać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Asterling: moje przyczepki są tylko wtedy, kiedy ktoś się obiektywnie myli, albo robi z siebie głupka. Np. kiedy wykazuje brak zrozumienie prawa obowiązującego w tym kraju (jak ty w prawie małżeńskim, albo user od alimentów w tym wątku - alimenty to nie jest odszkodowanie za zdradę, żeby OP je dostał musiałoby zajść kilka innych okoliczności, niż zdrada.
czyli chcesz zrobic mi na zlosc?


@jathek: Na pocieszenie powiem Ci, że to typowe. W jej oczach ona niczym nie zawiniła, bo prawdopodobnie Ty coś #!$%@?łeś w związku według niej. Przygotuj się na teksty w stylu "zdrada to wina obydwu stron". Zastanów się też nad testem na ojcostwo jej córki. W sporym odsetku małżeństw (nie pamiętam liczby, coś koło 30%?), które się rozwodzą w wyniku zdrady, dzieci nie są męża.
WYJAZDY Z "PROWINCJI" DO TAKIEJ WAWY CZY INNEGO "DUZEGO MIASTA" WE DWOJKE JAKO PARA NAJCZESCIEJ SIE KONCZA TAK ZE DUPECZKA POJEDZIE Z "DOBRYM CHLOPAKIEM" ULOZONYM A POTEM NA JEDNEJ CZY DWOCH DOMOWKACH Z JEJ PRACY SIE OKAZE ZE KRAZY TAM ALWARO MORENO Z PRAGI HUGO BOSS NA KOSZULI I BRAZOWE OCZY CZEKOLADA POKAZE JEJ DWA RAZY LEPSZY ALKO OD CARLO ROSSI ONA JUZ NIE WIE CO MA ZROBIC W MIEDZYCZASIE OCZYWISCIE ALWARO