Wpis z mikrobloga

Az mnie telepie...

Jestem w trakcie skladnia pozwy rozwodowego z orzekaniem o winie zony. Puscila sie ze swoim szefem ( tak w skrocie udowodnione ). Zganijcie jaka byla jej reakcja na informacje o moim zamiarze?


a pozniej perelka, ktora sprawila, ze mnie #!$%@? krew #!$%@? zalala...


Jak mozna miec taki tupet? Jaka #!$%@? niewinna i pokrzywdzona... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #zalesie
  • 193
@SiewcaPatogenu:
Okej, tylko ty zakładasz, że będąc w związku/małżeństwie nie powinna wystąpić sytuacja, w której partner kogoś sobie szuka kogoś innego i planuje z nim wspólne życie. Z tym się całkowicie zgadzam. Jak coś ci w twoim związku nie pasuje, to możesz go zakończyć i próbować znaleźć kogoś innego, ale nie powinno być sytuacji gdy jednego związku nie zakończyłaś, a szukasz kogoś do kolejnego żeby nie być samemu.
Tylko ja nie
@Dantalia:

1. byłabym wdzięczna za kapitolkę przed ty kiedy do mnie piszesz.

2: Z jednej strony się z Tobą zgadzam: kiedy oboje małżonków ma łotever w statusie od dłuższego czasu, to rozwód jest formalnością. Jednak dalej podtrzymuję: jeśli masz macicę na wodzy i jakieś rigczu to niezależnie od affair kończysz małżeństwo i potem zaczynasz nowy związek.

Jak rozumiem chodzi Ci o partnerskie rozstanie: "ok rozstajemy się rozwód za chwilę". Rozumiem: związek
@jathek: Ziom, nie gadaj z nia o niczym, sam tez uwazaj co mowisz wsrod wspolnych i innych znajomych. Moja kiedy z nia sie rozwodziłem podlozyla w lampce w samocodzie podsluch i miala sporo materialu nagranego jak gadalem za jej plecami wiec moj atak w sadzie skonczyl sie na obronie. Poszlismy na ugode aby bylo rozstrzygniecie bez winy ale musialem paredziesiat K zaplacic.
zlotowki przez cale malzenstwo do kredytu sie nie dolozyla.


@jathek: nie odzyskasz ani złotówki, wszystko co wpakujesz w sprawę ci zeżre to co "odzyskasz" a ona jeszcze udowodni przed sądem, że należy się jej połowa (jak nie więcej) majątku. Bo nawet jak kasy nie włożyła fizycznej to "opiekowała się domem" i "sie jej należy". Albo będzie twierdziła, że ona kasę od rodziców dostawała, ale "w skarpecie trzymała" a sąd jej da
Ja pracuje w systemie dyzurowym wiec pelna opieka nad corka nie wchodzi jeszcze w gre


@jathek: dziecka też nie dostaniesz, nawet się nie łudź. Dostaniesz co drugi weekend kilka godzin i MOŻE jakieś wakacje, czy co drugie święta. #!$%@?łeś w momencie jak ona zabrała dziecko. W momencie złożenia pozwu jak dziecko będzie pod opieką matki tak zostanie.