Wpis z mikrobloga

Az mnie telepie...

Jestem w trakcie skladnia pozwy rozwodowego z orzekaniem o winie zony. Puscila sie ze swoim szefem ( tak w skrocie udowodnione ). Zganijcie jaka byla jej reakcja na informacje o moim zamiarze?


a pozniej perelka, ktora sprawila, ze mnie #!$%@? krew #!$%@? zalala...


Jak mozna miec taki tupet? Jaka #!$%@? niewinna i pokrzywdzona... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #zalesie
  • 193
@jathek: Postaram się odpisać Ci coś na szybko, sam jestem półtorej roku po rozwodzie i dwójka dzieci, moja też się puściła w pracy. Na szybko = nie zdążyłem i nie zdążę przeczytać komentarzy, może się powtarzam.

1. Ciśnij z orzeczeniem o winie. Ja odpuściłem niestety. W sądzie jako ten składający wniosek mówisz pierwszy. Ja by jej nie oczerniać i nie robić afery odpuściłem w ogóle podanie jako powodu zdrady, myślałem że
@jathek: Podziękuj wszystkim pedałom, którzy dodają znaleziska o "molestowaniu" gdzieś tam w Niemczech, "wykorzystywaniu" i innych bzdurach, co czynią, bo są pedałami.
Ktoś powie - co to ma wspólnego ze sprawą? Dużo. Umacnia pedalsko-feministyczną wizję świata. Tak, jak z góry założyłeś, że jakiś Syryjczyk, który złapał kobietę za tyłek (albo i nie złapał) gdzieś tam pod Dortmundem jest winny "gwałtu" - tak teraz sąd uzna, że winny jesteś ty. Jak wspierasz
@OldFuckinPyroRex: janusze prawa? chyba z konia spadles xD masz tu tezę SK 57/04 :

Art. 60 § 3 ustawy z dnia 25 lutego 1964 r. – Kodeks rodzinny i opiekuńczy
(Dz. U. Nr 9, poz. 59 ze zm.) w zakresie, w jakim stanowi, że wynikający z art. 60 § 1
tego kodeksu obowiązek dostarczania przez rozwiedzionego małżonka, który został
uznany za winnego rozkładu pożycia, środków utrzymania drugiemu
rozwiedzionemu małżonkowi, nie wygasa
@jathek: Znam przypadek, że żona zdradziła męża ale tylko dlatego, że 5 lat nie robił nic tylko grał. Ona mu próbowała załatwiać pracę, rzucał po maksymalnie miesiącu. I tak go utrzymywała, głaskała po główce aż się miarka przebrała. Znalazła innego, rozwód i nara.
I w takim przypadku, kiedy facet nie spełnia swoich podstawowych zadań jako mąż, a przynajmniej się nawet nie stara to kobieta jest w pełni usprawiedliwiona.
#niepopularnaopinia ?
@kocimietka0: jasne, ale jeśli nie pracował, nie było hajsu to ona stękała, że na coś nie ma, mówiła, że on się nie stara zapewnić godnego bytu rodzinie. On #!$%@?ł, a ona jeździła ma wakacje, na które zapraszała swojego kochanka.