Wpis z mikrobloga

Az mnie telepie...

Jestem w trakcie skladnia pozwy rozwodowego z orzekaniem o winie zony. Puscila sie ze swoim szefem ( tak w skrocie udowodnione ). Zganijcie jaka byla jej reakcja na informacje o moim zamiarze?


a pozniej perelka, ktora sprawila, ze mnie #!$%@? krew #!$%@? zalala...


Jak mozna miec taki tupet? Jaka #!$%@? niewinna i pokrzywdzona... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #zalesie
  • 193
@jathek: Jak wolisz. Ja osobiście wstydziłbym się udowadniać przed sądem kto kogo zdradził, a kto wyjechał z sekretarką na delegację, a kto nie zajmował się właściwie drugą stroną, a kto zawsze narzekał, a kogo bolała głowa, a kto za szybko dochodził, a kto...
Rozstanie z klasą to rozwód bez orzekania o winie. Niezależnie od okoliczności.
@jathek: mnie jakby moja żona zdradziła, też bym ją wtedy zdradził :) a tak serio współczuję. Ja miesiąc temu brałem ślub, oby nie było takich akcji.
@jathek: jedziesz z winą i żądaj alimentów na siebie. Obowiązek alimentacyjny małżonka winnego rozkładu na rzecz małżonka niewinnego wygasa w momencie zawarcia przez niewinnego nowego związku małżeńskiego (jest na to orzeczenie TK). Jaki z tego wniosek? NIGDY WIĘCEJ ŚLUBU I ZA HAJS RURY BALUJ ZIOMEK
i bedzie chciala ograniczenia praw rodzicielskich dla mnie.


@jathek: Nie ma podstaw. Musiałbyś całkowicie nie interesować się dzieckiem i na nie nie łożyć. A nawet jeszcze gorzej.


Mało tego, ograniczenie lub pozbawienie PR z tego co pamiętam nie jest równoznaczne z zakazem kontaktu, chyba że takowy jest orzeczony sądownie. Rodzic bez praw rodzicielskich ma prawo odwiedzać dziecko.
Ale masz gwarant że nie będziesz się tłuc po sądach.


@Asterling: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obowiązek alimentacyjny małżonka winnego rozkładu na rzecz małżonka niewinnego wygasa w momencie zawarcia przez niewinnego nowego związku małżeńskiego (jest na to orzeczenie TK).


@Wybroczyna: #januszeprawa

Alimenty to nie kara za zdradę...

Rozstanie z klasą to rozwód bez orzekania o winie. Niezależnie od okoliczności.


@alfokloda0: ( ͡°( ͡°