Wpis z mikrobloga

Wiecie co Mirki, tak sobie poczytuje w wolnym czasie od paru dni te Wasze mirko wyznania i mirko podrywy - i wiecie co sobie myślę - że z takim podejściem jak ma większość z Was to Wy daleko nie ujedziecie.

Wy podchodzicie do związków jak do kontraktu - ja jestem 8/10, mam dobrą pracę, jestem fajny i interesujący, oczekuję w zamian od laski tego i tego. O, ta jest 9/10, ma fajne cycki i ambicje, pobożna katoliczka z dobrej rodziny to do niej zastartuje. Z tym całym swoim desperackim mirko podejściem, że macie ileś tam lat i musicie wyjść z przegrywu szukacie na siłę, na już teraz, umówiłem się i to ma zaskoczyć, bo ja nie chcę być sam, bo się koledzy śmiejo, przecież nie umawiam się, żeby mieć koleżanki - JA CHCĘ MIEĆ DZIEWCZYNĘ W KOŃCU!!

Nie lubicie kobiet - kobiety to dla Was worek na spermę, który ma służyć Waszemu zaspokojeniu, i to jest też przyczyna Waszego przegrywu. Dla Was kobiety to są dziwne istoty, z którymi nie ma sensu utrzymywać relacji koleżeńskich, bo po co, przecież one są głupie i nie mają żadnych zainteresowań? Kobiety są tylko do ruchania i do gotowania, dla bardziej statecznych Mirków - do bycia matkami ich dzieci. Albo ich matkami.

Jak wybrana przez Was na obiekt podrywu Mirabelka zobaczy Wasze ciśnienie i desperację to o ile jest ogarniętą panną - #!$%@? szpagatami. Uda Wam się może zbajerować jakieś równie zdesperowane brakiem chłopa Karyny, których poziom intelektualno-emocjonalny utwierdzi Was w przekonaniu że 'baby są jakieś dziwne'. Normalni kolesie nie są mizoginami - lubią dziewczyny, albo przynajmniej traktują je jak ludzi. Dzięki temu kobiety ich lubią, w ich towarzystwie są jakieś laski, co zwiększa szansę, że trafią na swoją wybrankę. Mogą też zagadać przez neta i zrobią dobre wrażenia, bo laski chętnie się umawiają z sympatycznymi, pozytywnie nastawionymi do życia kolesiami bez ciśnienia na związek na już.

Powalczcie ze swoją mizoginią, bo nie wyjdziecie nigdy z przegrywu.

#podrywajzwykopem #zwiazki #oswiadczenie #tfwnogf #przegryw
  • 64
@Darka89 Zgadzam sie z tym w 100%, ale właśnie nie jako opisem ogółu facetów, tylko tych na wykopu. Szkoda, ze niektórzy z komentujących tego nie rozumieją, ze mowa tu o mirkach, nie o mężczyznach jako ogóle :v Mi np. w rzeczywistości takiej osoby jeszcze nie dane było poznać :')

Ale ogólnie całą te sytuację dobrze podsumowuje to jedno zdanie:

Normalni kolesie (...) lubią dziewczyny


( ),
@r_dest: - zniżę się na chwilę do Twojego poziomu bo riposta nasuwa się sama: Szewczyku Dratewko, chciałbyś nadziewać takie 'smoki' na swoje szydełko, ale najwidoczniej masz je za krótkie, skądś się bierze Twój ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Instynkt - czym inny jest poważne myślenie o przyszłości - które jest w cenie, a czym innym nastawianie się, że szukam żony na gwałt - to działa na desperatki. Ja bym się nie umówiła z kolesiem, który by się afiszował ze swoim ciśnieniem na wejście w jakiś związek, bo na randce bym się czuła jak na castingu na żonę ;)

@Saku96 - ale podejrzewam, że jak laska by Cię potraktowała indtrumentalnie i
@r_dest - o jejku jejku, a Twój tekst? nie podoba mi się co jakaś gada - pewnie jest smokiem! to było na poziomie, nie Miras? ;) ach ta hipokryzja :)) I to smutne, że otaczasz się kobietami które są uzależnione materialnie od facetów, głupie i nudne - ale to już jest Twój problem, nie generalizuj, że wszystkie takie są, bo jednak inni kolesie potrafią sobie ogarnąć rozgarnięte kobity :))
@Darka89: sam się dziwię po co różowe w większości tu siedzą, bo wiedzą dokładnie jakie jest tutaj podejście do nich, tak samo jakbym wszedł na wizaż i cały czas czytał narzekania na facetów jakimi nie są to #!$%@?
@Darka89
@BRZUCHOMOWCA
@r_dest
@zombiag
@MaxiimumR
@szatniarka
@Warszawiak_01
@alicemeow
@janeeyrie
@Instynkt
@kliknij_tutaj
Ja nie rozumiem, w ogóle po co spieszyć się, aby szukać związków z przeciwną płcią?
Przecież życie nie polega, aby być z kimś. Od samotności się nie umiera ( ͡° ͜ʖ ͡°). Można rozwijać swoje zainteresowania, podróżować, spotykać się z znajomymi, bawić się, tworzyć, wyobrażać sobie świat stworzony naszymi pastelami.
Nie lubię desperackich poszukiwaczy miłości, bo oni
@Darka89:

Wy podchodzicie do związków jak do kontraktu - ja jestem 8/10, mam dobrą pracę, jestem fajny i interesujący, oczekuję w zamian od laski tego i tego. O, ta jest 9/10, ma fajne cycki i ambicje, pobożna katoliczka z dobrej rodziny to do niej zastartuje.

Darka... czy naprawdę to dobry pomysł, by wspominać o takiej analizie i kontrakcie ze strony facetów? Świadomych facetów?

Akurat dla większości chłopów, kryterium doboru i wartościowania
@Darka89: ja tam zaplusowałem. Większość facetów, którzy rozumieją jak działa związek i mają udane związki, małżeństwa takie gównowizje jak tutaj (mówię o tych komentarzach, o których wspominasz w swoim) obchodzi wielkim łukiem i nie komentuje, bo i po co.