Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć, dlaczego przy wyborze kierunku na sggw, stacjonarne meblarstwo jest zablokowane?
Byłem na dziennym meblarstwie, nie dostałem się w 1 etapie, więc zmieniłem na zaoczne, żeby sprawdzić jak tam wygląda ranking. Teraz nie mogę wrócić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Dzwoni do dziekanatu tu Ci nikt nie pomoże. Tego co się tam dzieje nawet baby z dziekanatu nie ogarniaja.
  • Odpowiedz
@Slimac: próbowałem w piatek, pracują do 15, dzwoniłem o 14:20 dwa razy, nikt nie odebrał.
a pytam tutaj, bo myślałem, że może taka sytuacja się już pojawiała i ktoś wie o co chodzi ;)
@ajaracki: teoria na temat drzew, gatunki itd, obróbka, projektowanie mebli. na 3 roku są staże w firmach meblarskich itd.
  • Odpowiedz
@Slimac:
REKTOR
Przeskakuje najwyższe budynki za jednym zamachem. Jest silniejszy od lokomotywy i szybszy od pocisku. Chodzi po wodzie. Rozmawia z Bogiem.

PROREKTOR
Przeskakuje niskie budynki za jednym zamachem. Jest silniejszy od lokomotywy parowej. Czasami dogania pocisk. Chodzi po wodzie, gdy morze jest spokojne. Rozmawia z Bogiem, jeżeli otrzyma
  • Odpowiedz