Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy na tym świecie nie ma już normalnych dziewczyn? Wszystkie instagramy, snapchaty, zdjęcia na fejsbuku, j----e atencjuszki. Naprawdę nie ma dziewczyn dla których nie liczy się atencja, które nie szukają księcia na białym koniu tylko normalnego,zwyczajnego chłopaka? Wszystkie takie same, chcą tylko 8-9/10 a później płaczą, że są samotne i zostają starymi kociarami a takich mężczyzn jak ja jest od groma, sami widzicie ile nas tu siedzi, zwykłych chłopaków którzy tylko potrzebują miłości i uczucia i zrobiliby wiele dla swoich partnerek. Ale lepiej szukać alvarosów a później płakać jacy ci mężczyźni są źli i chodzi im tylko o jedno. W p--------h czasach przyszło nam żyć bracia spod #tfwnogf.
Gdzie poznać normalną dziewczynę jak teraz wszystkie szukają tylko atencji na #tinder #badoo a do klubów nie chodzę bo to miejsce dla podludzi zresztą chodzą tam same atencjuszki szukające bolca i alvaro.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzaryMarek: weź ogarnij, mam kolegę 162 (!!), niższy ode mnie a jest oblegany przez dziewczyny,tak pozytywny że aż chce się z nim przebywać, znalazł dziewczynę. Raz tylko słyszałam, że wspomniał o swoim wzroście ale to było kilak lat temu, jak go zapytałam o to - myslałam że jeszcze urośnie
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: no nie powiedziałabym, ale widać od razu, że wzrost to tówj kompleks i to jest słabe :P mam znajomych o podobnym wzroście i nie mają z tym problemu i z dziewczynami też :P kwestia nastawienia, pewności siebie i tyle :P
  • Odpowiedz
w przeciwieństwie do chloapakow (szydzenie z pewnej dziewczyny bo jest dziewicą jest nie do pojęcia jak dla mnie


@jarovia: coo? dziewica to jak dla mnie ogromna zaleta, bo nie będzie porównywać do byłych, a sam w relacjach damsko-męskich jestem wręcz upośledzony i taka świadomość, że dziewczyna też "nie wie o co chodzi" powinna zmniejszyć stres w budowaniu relacji :p tak mi się wydaje, może piszę bzdury, ale co tam :p

Tym bardziej że jest tyle dziewczyn które nie miały doświadczenia z chłopakami, a nawet takowych w ogóle nie
  • Odpowiedz
@jarovia: Jeżeli chcą mieć dziecko to dla nich już ostatni dzwonek. Ciąża w wieku od 20 do 24 lat to pod względem biologicznym – najlepsze by zajść w ciążę lata. Po przekroczeniu trzydziestki płodność spada, po 34 przekracza się próg płodności. W tym wieku ryzyko poronienia to aż 18%, znacząco wzrasta też szansa na urodzenie dziecka z wadami genetycznymi. Osobiście nie zdecydowałbym się na dziecko z kobietą powyżej 34 roku.
  • Odpowiedz
@Przegrywens: p--------z..zależy gdzie się je pozna..
@AnonimoweMirkoWyznania: każda kobieta to atencjuszka..każdy facet to atencjusz chłopie..chcemy zainteresowania..ale od szczególnej osoby...a jak jej nie ma to od byle kogo..tak to wygląda..dziewczynę możesz poznać wszędzie..nawet k---a przy kasie w biedrze..tylko, że przy kasie w biedrze patrzycie tylko na takie co mają spodenki z połową d--y na wierzchu..ot..tak to wygląda..
  • Odpowiedz
Wszystkie takie same, chcą tylko 8-9/10 a później płaczą, że są samotne i zostają starymi kociarami a takich mężczyzn jak ja jest od groma


@AnonimoweMirkoWyznania: Dlatego, że z drugiej strony jest dokładnie tak samo. Szukacie takich 9/10, a na te poniżej nawet nie spojrzycie :) Dlatego po świecie błąka się bardzo dużo narzekających na brak faceta dziewczyn poniżej 9/10 i bardzo dużo narzekających facetów poniżej 9/10, ale żeby zmienić standardy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wolisz być z dziewczyną, która ma snapa, insta, fejsa czy z dziewczyną, która nie dba o swoją higienę, nie goli się i jest zerowym pasztetem? \

Ja też mam te wszystkie portale i codziennie wrzucam zdjęcia (oprócz fejsa) i mój chłopak nie ma nic przeciwko. Jestem normalną dziewczyną nie mam żadnych wymagań (prawie..) :D
  • Odpowiedz