Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy na tym świecie nie ma już normalnych dziewczyn? Wszystkie instagramy, snapchaty, zdjęcia na fejsbuku, #!$%@? atencjuszki. Naprawdę nie ma dziewczyn dla których nie liczy się atencja, które nie szukają księcia na białym koniu tylko normalnego,zwyczajnego chłopaka? Wszystkie takie same, chcą tylko 8-9/10 a później płaczą, że są samotne i zostają starymi kociarami a takich mężczyzn jak ja jest od groma, sami widzicie ile nas tu siedzi, zwykłych chłopaków którzy tylko potrzebują miłości i uczucia i zrobiliby wiele dla swoich partnerek. Ale lepiej szukać alvarosów a później płakać jacy ci mężczyźni są źli i chodzi im tylko o jedno. W #!$%@? czasach przyszło nam żyć bracia spod #tfwnogf.
Gdzie poznać normalną dziewczynę jak teraz wszystkie szukają tylko atencji na #tinder #badoo a do klubów nie chodzę bo to miejsce dla podludzi zresztą chodzą tam same atencjuszki szukające bolca i alvaro.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 77
@ulany: Chodziło mi głownie o to, że udawały strasznie niedostępne i z tego co opowiadały nie chcą wchodzić w żadne relacje z kolesiami którzy nie spełniają powyższych warunków czyli nie są przynajmniej 8/10 i nie zarabiają co najmniej 4k. Nie wiem czy to były żarty czy tak naprawdę myślą, nie znam sie na kobietach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Takie całkiem w porządku dziewczyny to nawet na wykopie są. Poważnie :p Popatrz czasem na listę plusujących komentarz, czy wpis i odezwij się do takiej mało znanej, której aktywność jest bardzo mała, albo bliska zeru. Zdecydowanie nie atencjuszki, a można czasem fajnie pośmieszkować (o ile sam nie jesteś gburem, bo wiadomo, że cię wtedy zleją :p) Niestety takie są albo za daleko albo zajęte (życie XD), ale zawsze to nowa osoba z
@wypok_smieszne_obrazki: wiem że to bierze się z jakichś kompleksów i tego że seks jest wszędzie w tym momencie, ale nie znam żadnej dziewczyny która miałaby problem z brakiem doświadczenia u chłopaka (w przeciwieństwie do chloapakow (szydzenie z pewnej dziewczyny bo jest dziewicą jest nie do pojęcia jak dla mnie). Tym bardziej że jest tyle dziewczyn które nie miały doświadczenia z chłopakami, a nawet takowych w ogóle nie miało.I to na przykład
@CzaryMarek: nie wiem kto powtarza ciąglę te miejska legendę. Oczywiście, że obejrzysz się za prawie dwumetrowym chłopakiem co nie znaczy, ze o takim potem śnisz leżąc obok swojego 'marnego' 174cm. 20000pln to pewnie jeśli kogoś interesuje sponsoring albo nie chce mu się samemu pracować. Wiem, że są tacy ludzie, ale nie mam ich na szczęście prawie w ogóle w towarzystwie, to nie są moje klimaty. Jedynie inteligencja, ale nie wiem czy
@cello: może to jeszcze nie ten wiek, tu na razie studia, praca co najwyzej dorywcza więc i spojrzenie na pieniądze inne i ciśnienie na dzieci bliskie zeru. Ale nie zaprzeczam, że w przyszłości może się to przerodzić w podobny scenariusz. Tyle że jestem (chyba) w stanie wczuć się w ich sytuacje, bo jeśli dla nich już ostatni dzwonek (co nie jest prawdą) to dziecko najlepiej urodzić mężczyźnie ze stabilną sytuacją finansową
@jarovia: No nie 29 lat to wcale nie jest ostatni dzwonek, jak się nawet w związku nie jest :)
Bo dziecko się rodzi facetowi którego się znało 3 miesięce przed poczęciem ;-)
Po 35 roku życia to już właściwie nie powinno się rodzić dzieci, więc owszem 28-30 lat to ostatni dzwonek, przecież też żaden facet nie będzie chciał mieć dziecka z jakąś desparatką którą zna od 1 roku ledwo i zostały
@CzaryMarek: Mi się wydaj że u części dziewczyn włącza się tryb desperacji w momencie, gdy widzą, że inne dziewczyny już z dziećmi, mężami, czy chociażby narzeczonymi a one są dalej same, jest frustracja i czasem 30 to już poźno :P