Wpis z mikrobloga

@fortheworld: Ale #!$%@? się od Moniki. Jest dziewczyną, pierwsza klasa. Poza sezonem to #!$%@? ideał dziewczyny 99% chłopa! Nie da się takiej rzeźby jak ona kupić, na to sobie trzeba zapracować latami! Ale jakiś bordo nigdy nie zrozumie piękna, wyrzeźbionego ciała
  • Odpowiedz
@Existanza: @IspitOnYourGrave: No ja wam powiem w ten sposób - trudno, by kobieta mająca większe mięśnie od moich była seksowna ;-)


Owszem, dbanie o ciało - jak najbardziej. Jednak kobieta z tak zwanym 6pakiem na brzuchu - bez przesady.
Co to za czasy, że kobiety zamiast być delikatne i zmysłowe - pakują, natomiast faceci chodzą w rurkach i omdlewają.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz
@Existanza: No ale niech sobie robi... Czy ja komuś zabraniam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak chłopczyk chce nosić spódniczkę - świetnie.
Jak panienka wygląda na koksa - spoko...
Tylko wiesz co z tego wynika?
  • Odpowiedz
Tylko wiesz co z tego wynika?


@defoxe: To, że jesteś głąbem, który bóldupi o to co inni ludzie noszą, albo co robią ze swoim życiem.
PS. Doświadczenie podpowiada, że takie cipki jak Ty co mówią 'hurr durr ma szesciopak, co za facet" mają problemy ze swoją męskością, bo ból dupy, że laska ma większego bicka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Że jesteś głąbem


@cuntbrah: O, widzę, że "tolerancja" się kończy wraz z tym gdy ktoś ma odmienne zdanie. Proszę bez takich...
No ale skoro jestem głąbem - ok. Dobrze mi z tym.
  • Odpowiedz