Wpis z mikrobloga

@fortheworld: To też gówno prawda, widzę na siłowni dziewczyny, które podnoszą ciężary, przy których taki typowy komentujący tu piwnicznik prędzej by się obsrał, niż je podniósł prosto po wyjściu z piwnicy.
  • Odpowiedz
@fortheworld: Stu kilowy martwy ciąg chociażby. Przysiad z ponad 60 kilogamami na plecach, na wiele powtórzeń, to normalka co widze. Zareczam Cię, że typowy stulejarz z wypoku po wyjsciu z piwnicy nie wezmie sztangi i nie zrobi czegoś takiego ważac tyle ile te laski. Ważąc więcej też. Chyba, że mial coś ze sportem do czynienia wcześniej, ale akurat tacy tutaj sie nie wypowiadają.
  • Odpowiedz
@cuntbrah:

Napakowany wygląd nie ma nic wspólnego z estetyką, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Ważne są proporcje.

Niektóre laski o tym zapominają i wyglądają jak opalony transseksualista z makijażem xD, niektórzy goście też o tym zapominają i wyglądają jakby ich ktoś hodował do uboju na steki.
  • Odpowiedz
Dźwigaj duże ciężary, takie jak faceci -> lol, co za babochłop, kobiety do garuf, kijem bym nawet nie xDDD


@austra: Ale wiesz, że ta dziewucha ze zdjęcia OPa prawdopodobnie jest na soku? xD A nawet jeśli nie jest to wypracowanie takiej sylwetki bez jakichś super predyspozycji to kilka dobrych lat ciężkiego treningu siłowego, a nie jakieś sranie w banie xD. Taki wygląd leży poza zasięgiem zarówno genów jak i charakteru przeciętnej
  • Odpowiedz
@fortheworld: Jak patrze na zawodniczki np. podnoszenia ciężarów tych lżejszych kategorii, to wyglądają normalnie poza grubszymi udami i są bardzo silne. A takie fitnesiary głodzą się, by zrobić niski poziom tkanki tłuszczowej, który według mnie wygląda tragicznie i do tego są przez to bardzo słabe w porównaniu do powyższych atletek :)
Tak ja to widzę.
  • Odpowiedz
@austra: małym ciężarem to gówno się zrobi a nie wyrzeźbi. Nawet dużym to nie jest takie hop siup. Zawsze kisnę gdy łaski się boją ćwiczyć żeby za bardzo nie przypakować.
  • Odpowiedz
małym ciężarem to gówno się zrobi a nie wyrzeźbi. Nawet dużym to nie jest takie hop siup.


@Liuxus: nie do końca się z tym zgodzę. masz rację, że różowymi 2-kilogramowymi hantelkami raczej bicka się nie zrobi :) ale przecież w treningu siłowym chodzi o progresję ciężaru, prawda? no to wiadomo, że na początku nikt nie będzie startował z 80 kg obciążeniem, tylko będzie zaczynał od lżejszych ciężarów i stopniowo zwiększał obciążenie
  • Odpowiedz
pamiętam jak kiedyś jakaś w rozmowach w toku wyzwała na pojedynek janusza z brzuchem z publiczności i się zesrała zanim on się rozgrzał xddd


@fortheworld: Sądząc po łapie tej z fotki, nie jeden janusz by się zesrał w pojedynku z nią.


Na marginesie, widziałem kiedyś prze-wielkiego koksa z tak zrobionymi mięśniami, że każdy węzeł było widać - wiesz, człowiek-chałka. No i on ćwiczył w ten sposób bica, że cisnął co raz
  • Odpowiedz
@fortheworld: to nie był zwykły Janusz, tylko operator, który przypadkiem zapełniał miejsce na publiczności. Wiem, bo wtedy siedziałem niedaleko niego na publiczności (byłem młody, potrzebowałem pieniędzy...)
  • Odpowiedz