Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Założyłem fejkowe konto na Tinderze, wstawiając zdjęcia modela 10/10. Spróbujcie też zrobić taki eksperyment. Rozmowa z laskami 8-9/10 klei się jak nigdy mimo pisania glupot, same ją podtrzymują i znalezienie chętnej do seksu to kwestia chwili przy czym matche są rzędu 90%. Tacy przystojniacy to mają fajnie... Nie łudźcie się panowie, że gadką lub bio na Tinderze nadrobicie krzywą mordę. Zbyt duża konkurencja. Nie jesteś 8-9/10 z wyglądu - jesteś w dupie, o ile laska nie jest pasztetem. Przykre, ale prawdziwe.

#tinder #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 31
klakierprezesa: @tux3284: już teraz z połowa dziewczyn korzysta z portali randkowych, a za parę lat będą prawie wszystkie. Co ma wtedy zrobić brzydki facet, skoro taka dziewczyna 5/10 (szczupłej loszce prawie nie da się być brzydszej) będzie woleć facetów 7/10? Kij z tym że oni będą spadać jak ją zaliczą, ale ona będzie wciąż uważała że to jej liga skoro ma z nimi sparowania.
W dobie internetu brzydkim będzie chyba
Anon: W internecie żeby facet miał powodzenie, to trzeba być przystojnym czy może nie być brzydkim*? Bo chyba to pierwsze jedynie; średniacy nie mają szans. Da się nie być w ogóle brzydkim mając mierne 170cm?

*można jeszcze być bogatym, ale to mission impossible dla wielu.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

@AnonimoweMirkoWyznania: Z tym że zaraz wszystkie będą korzystać z Tinderów i innych gówien to jedno wielkie #!$%@?. Znam co najmniej parę przeciętnych zwyczajnych (nie jakichś grubasek) dziewczyn o genialnym charakterze które są już ustawione w związkach parę ładnych lat. Sam #!$%@?łem na własne życzenie jedną relacje i po dziś dzień tego żałuję, bo panna pomimo iż ani nie zwraca na siebie specjalnie uwagi wyglądem, ani nie odrzuca jest genialna.

Bomba pomysłem
klakierprezesa: @tux3284: sam napisałeś, że te kilka przeciętnych jest już w związkach "ładnych parę lat". A kilka lat temu mało kto korzystał z Tindera i innych do randkowania. W dużych miastach już teraz korzysta z nich ogrom, a lada moment to będzie przytłaczająca większość.

Bomba pomysłem jest znalezienie pasji poza domem i poza komputerem, wśród ludzi.

Tak, ale to nie ma żadnego przełożenia na "podryw". W dobie Tinderów dziewczyny wolą
@AnonimoweMirkoWyznania: Anon - tańce, fitness, siłownia - wszystko co z ruchem związane. Ja nawet jeszcze myślę o wkręceniu się do bractwa młodzieży prawosławnej, ot by jeszcze bardziej poszerzyć swoją strefę komfortu. Nie zabieraj się za jakiekolwiek zajęcia z perspektywą "ohhh wyjdę z #tfwnogf, będzie bosko", a prędzej pobawię się, pogadam, spędzę fajnie czas. Poświęć rok, dwa na polepszenie swoich social skilli, a wiesz dlaczego?
Nawet jak teraz jakimś cudem uda