Wpis z mikrobloga

Uwaga! Potrzebne informacje w związku z przestępstwem!

Nieznany mężczyzna z Polski w ukryciu podawał nieświadomym koleżankom z pracy swoje nasienie do jedzenia.
Wstrzykiwał spermę strzykawką do pączków, ejakulował na ciastka i do napojów, po czym podawał je niczego nie świadomym dziewczętom do spożycia. Podzielił się wszystkim na jakimś portalu dla dewiantów. Po tym, jak filmy dotarły na stronę eFukt, materiały zostały przekazane polskiej Policji.
Mirki, to nie są żarty, ani żadna pasta. Potrzebna jest pomoc w zidentyfikowaniu tego zboczeńca. Wiem, że nie chcecie oglądać takich rzeczy, ale jeśli ktoś z Was rozpoznaje którąś z dziewczyn na tych filmach, to proszę o przekazanie jej informacji i zgłoszenie faktu na Policję.

Nie mogę wrzucić tutaj nagrań, ale jeśli chcecie pomóc, wpiszcie w wyszukiwarce:


(Uwaga! Filmy zawierają treści niecenzuralne i nadają się tylko dla osób pełnoletnich!)
Pod pierwszym linkiem (ze strony eFukt) znajdziecie całość materiału.
Z tego, co widać, jedna z dziewcząt pracuje przy produkcji gitar elektrycznych.

Mirki, proszę, potraktujcie sprawę poważnie. Koleś musi ponieść odpowiedzialność za swoje czyny.

#csiwykop #wykopefekt #policja #polska
Proszę moderację o wyrozumiałość. Anonimowe Mirko Wyznania usunęły już mój wpis.
  • 2