Wpis z mikrobloga

@BrowarPERUN: @Deba: @paprok: Sprawa wygląda ciekawiej. Dowiedziałem się, że to stare warki leżakowane na magazynie sklepu przez rok. Nie zaznaczyli tego w żaden sposób. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim, a mówimy tu przecież o dużej sieciówce... Czy mimo wszystko warto dać cztery razy więcej niż za świeże? Moim zdaniem absolutnie nie, ale wszystko zależy od kieszeni.
@BrowarPERUN: Określiłem to na podstawie różnicy pomiędzy cenami, a wynosi ona 39zł. Ja na pewno w tej cenie bym nie kupił bo da się o wiele taniej nabyć to piwo.
@Deba:
Ty byś nie kupił, ja nie kupiłbym tego piwa nawet za 11pln, ale cóż - najwyraźniej ten sklep nie adresuje tego towaru do nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piwazazywa:
przecież jest data ważności napisana na etykiecie albo nr warki?
zresztą, specjalnie dla konsumenta to leżakowali i to też ma odzwierciedlenie w cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BrowarPERUN: Jest, ale jako że Pinta dopiero wypuściła świeżą warkę byłem przekonany, że to ona, więc nie spojrzałem. Ktoś tam zorientowany w bydgoskim środowisku mnie poinformował. Piszesz, jakby wykonali nie wiadomo jaką pracą, a oni po prostu pieprznęli w kąt kilka butelek.
BTW, dlaczego nie kupiłbyś nawet za 11 zł? Browarowe wojenki? ( ͡º ͜ʖ͡º)