Wpis z mikrobloga

Cześć,

szukam ok 4 osób do przeprowadzenia projektu IT, polegającego na migracji komputerów PC z systemu MS Windows XP do MS Windows 7.

Obecnie w projekcie znajduje się ok 380 PC do zmigrowania na terenie całego kraju (duża sieć handlowa).

Jeżeli uda się mi sprawnie przeprowadzić pilota, pod migracje wejdzie kolejne 3000 PC ( ͡ ͜ʖ ͡).

Na każdym ze sklepów znajduje się od 2 do 4 PC, w ogromnej większości są 2 komputery.

Są tylko dwa scenariusze migracji:

1. Wymiana PC na nowe jeżeli nie ma możliwości rozbudowy (ok 60% stanowisk),

2. Rozbudowa pamięci Ram, wgranie odpowiedniego obrazu z systemem.

Cały proces jest rozpisany w instrukcji, którą stworzyłem na potrzeby tego projektu.

Zakres prac:

1. Kopia danych przygotowanych przez użytkownika - dostarczam szybki dysk ssd,
2. Wymiana komputera (lub rozbudowa pamięci + wgranie odp. obrazu),
3. Konfiguracja konta użytkownika + logowanie do domeny + wykonanie napisanych przeze mnie skryptów + konfiguracja maila Exchange + kopia wcześniej zgranych danych (do wszystkiego jest instrukcja).
4. Kontakt ze mną - resztę robię ja zdalnie ;-).

Ka$a:

W poniedziałek dostane zatwierdzony kosztorys, natomiast stawka od stanowiska będzie w przedziale 35-40zł do ręki. W praktyce w ciągu jednego dnia będzie można spokojnie zrobić po 5-6 stanowisk na głowę czyli dniówka w okolicach 200 zł, możliwe że więcej jeżeli będziecie chcieli / dacie rade.

Osobom zainteresowanym organizuje szkolenie co, jak i gdzie, następnie rozpisujemy sobie plan działania i ruszacie do pracy.

Zapewniam oczywiście zakwaterowanie, w obszarze kraju, gdzie będzie się odbywać migracja.

Sprawy transportu - jeżeli dysponujecie swoim autem, zwracam kasę za dojazdy, jeżeli nie zorganizujemy auto (zespoły będą dwu osobowe).

Jeżeli uda Nam się zrealizować moje założenia, powinniśmy się wyrobić < miesiąca.

Z prostej matematyki wynika, że do zarobienia jest po ok. 4000 tysiące na głowę (do ręki).

Zapraszam do kontaktu na priv osoby zainteresowane. Ze względu na bardzo ograniczony czas, na wiadomości odpowiem za kilka godzin.

Jeżeli pilot się powiedzie, i dostane kolejne PC do zmigrowania, będzie oczywiście istniała możliwość kontynuacji współpracy na kolejne 3000 PC na co mam wielka nadzieje ( ͡ ͜ʖ ͡).

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu!

Miłego dnia!

P.S. Sorry za ew. nadużycie tagów.

#praca #pracait #ofertapracy #lodz #gdansk #bialystok #poznan #szczecin
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sebool12: W 30 min? Postawienie systemu, sterowników i aktualizacji plus programy pod użytkownika? Czysta instalacja takiej 7 z SP1 plus aktualizacje(ponad 230 na dzisiaj) to przecież parę godzin roboty.
  • Odpowiedz
@Minishcap: miałem na myśli instalacje systemu i instalacja wcześniej przygotowanych sterowników
Dodatkowe oprogramowania to już inna bajka, wtedy czas operacji może wydłużyć się do kilku h
  • Odpowiedz
@OKOKONIA: ja bym to zrobil sccmem (pxe) jesli kompy sa w domenie, stworzyl task sequence, ktory by instalowal OS wraz z aplikacjami i uzyl narzedzia usmt, ktore mozna dodac w TSie (kopiowanie danych userow bez smieci typu tempy itp). Jak pracowalem jeszcze jako junior admin, to 13 kompow naraz lecialo czasem:p. Mozna to zrobic wszystko trialem sciagajac z microsoftu i kompy puszczac z distribution pointa w dmzcie (wymog to tylko
  • Odpowiedz