Wpis z mikrobloga

TL; DR:


#rozowaszefowa i jej #logikarozowychpaskow :
Szefowa: (...) a teraz przejdźmy do tematu wdrożeń. Dahlia122, chodzi mi o produkt Super Szmata 5000 lux. Na jakim etapie stanęło to wdrożenie? Zajęłaś się tematem?
Dahlia122: Nie miałam jeszcze okazji. Zajmowałam się zadaniami priorytetowymi.
S: No ale jak to? Ja ci wysłałam mejla, o wdrożeniu do zrobienia 17 czerwca!
D: Tak, napisałaś, że jest wdrożenie, natomiast poniżej jest prośba do Różowej (z działu), żeby mi przekazała potrzebne informacje i dopiero wtedy mogę ruszyć temat. Oprócz tego nie ma nigdzie terminu zadania.
S: Różowa, kiedy przekazałaś informacje D?
R: Teraz we wtorek...
S: Dahlia122 dlaczego nie ruszyłaś tematu od dwóch tygodni?!
D: (ʘʘ)
S: Nie możesz robić tak, że nie czytasz mejli!
D: Przeczytałam i pewnie bym się zajęła tematem, gdyby w treści była zawarta jakakolwiek informacja przedstawiająca termin. Miałam ważniejsze sprawy.
S: No chyba sobie ze mnie żartujesz moja droga...? Ja mam Wam ustalać priorytety? Co ja przedszkole prowadzę?"

...iiii w tym momencie zaczęłam kisnąć w środku, więc ugryzłam się w język i nie mówiłam już nic. Może ja jakaś dziwna jestem, ale jak dostaję zadanie bez terminu, to leci na dół kolejki.

#zakupowiec #korposwiat #pracbaza #pracbazaproblems
  • 9
@Dahlia122: Gratuluję szefowej która nie potrafi zarządzać zespołem i ustalać priorytetów zadań - szczególnie, że ma wiedzę która na to pozwala. Poza tym za takie pyskowanie do pracownika na forum kazałbym jej iść się "poskarżyć" do jej przełożonego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jednym słowem twoja szefowa jest debilem i bałbym się dać jej metalową kulke do pilnowania bo pewnie by ją zgubiła albo zepsuła.
@Dahlia122

"ale jak dostaję zadanie bez terminu, to leci na dół kolejki."


wiec skoro nie znasz terminu to dlaczego zrzucasz zadanie na dół kolejki? Nie masz przecież kluczowej informacji potrzebnej do ustalenia priorytetu.

Wystarczyło odpisać na maila krótkim 'na kiedy to ma być zrobione? Czy mam przerwać pracę nad XYZ które teraz robie żeby się tym zająć?'

Tym bardziej jeżeli Twoja szefowa nie ogarnia i wiesz że istnieje spora szansa że nie
@sakfa: Mam tak zawaloną kolejkę zadaniami, że potrafię określić co jest potrzebne na jutro, a co może poczekać. To zadanie bez terminu spokojnie mogło poczekać jeszcze tydzień i nic by się nie stało. Reszta już nie.
@Dahlia122: Diabeł złapał Polaka, Ruskiego i Niemca....
zamknął ich w pustych pomieszczeniach, dał po dwie stalowe kulki i powiedział:
- Jak zrobicie z nimi coś co mnie zadziwi to was puszczę...
przychodzi za kilka dni...
Ruski postawił jedną na drugą... nooo całkiem nieźle
Niemiec ustawił jedną na środku pomieszczenia, rzucił drugą: jeb jeb jeb odbiła się od dwóch ścian, sufitu i uderzyła pierwszą.... noo zajebiście!
Polak jedną zepsuł a drugą zgubił