Wpis z mikrobloga

Dawno nie było mojego #rozdajo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wśród plusujących (zapraszam również zielonki) rozlosuję trzy komplety: Kubek "10 mitów inteligentnych domów" + Etui antykradzieżowe na karty bankowe:

Dlaczego kubek jest fajny?
* Bo jest darmowy i jest bardzo fajny

Dlaczego etui są fajne?
* Bo chronią karty bankowe przed odczytem
* Bo można oddzielić kilka kart w portfelu (np. by używać karty miejskiej bez wyjmowania z portfela)
* Bo można tam zmieścić 2-3 karty, bilet, banknot i mieć mirkoportfel na wieczorne eskapady

Losowanie prze mirkorandom jutro wieczorem. Wysyłka na mój koszt, Pocztą Polską.

Ponadto, jeśli którekolwiek z tych stwierdzeń dotyczy Ciebie:
- działasz w szeroko pojętej branży budowlanej
- wykańczasz obecnie swój dom/mieszkanie lub przygotowujesz się do tego
- pracujesz w biurze projektowym
- hobbystycznie zajmujesz się nieruchomościami i budownictwem

Mam do Ciebie gorącą prośbę. Pracujemy nad usługą ułatwiającą prace budowlane i potrzebujemy Twojej opinii. Wypełnienie ankiety zajmie Ci dosłownie kilka minut:
Link do ankiety
Dzięki z góry!
Pobierz
źródło: comment_V1cgMhHsmIyCRfLGefUZ2VkHj4CrCtoL.jpg
  • 51
@Szloch: fajna sprawa taki kompleksowy projekt wszystkich instalacji... tak naprawdę to chyba bardziej by się przydało coś w rodzaju audytu istniejących projektów: wystarczy rzut oka, by stwierdzić że warto doprowadzić ze 4 kable koncentryczne do telewizora w salonie, że brakuje UTP pociągniętego do ew. kamer, że elektryk "zaprojektował" sieć tylko nie pomyślał o tym że to już nie czasy BNC i trzeba wszystkie kable dociągnąć w jedno miejsce itd.
Ludzie z
@enron: Dzięki za pomysł audytu, jest świetny! O czymś takim właśnie myśleliśmy szukając "tańszego pakietu" dla SHR.


@Szloch: nie ma za co ;)
Tak swoją drogą - pomagam teraz znajomemu z sensownym okablowaniem domu i miałem parę zagwozdek:
- niby era światła, ale po domu chyba wystarczy zwykły etherbet cat6?
- kamery analogowe jeszcze istnieją, ale chyba nie warto ciągnąć czegokolwiek innego niż ethernet z PoE?
- instalację wifi w