Wpis z mikrobloga

Dawno nie było mojego #rozdajo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wśród plusujących (zapraszam również zielonki) rozlosuję trzy komplety: Kubek "10 mitów inteligentnych domów" + Etui antykradzieżowe na karty bankowe:

Dlaczego kubek jest fajny?
* Bo jest darmowy i jest bardzo fajny

Dlaczego etui są fajne?
* Bo chronią karty bankowe przed odczytem
* Bo można oddzielić kilka kart w portfelu (np. by używać karty miejskiej bez wyjmowania z portfela)
* Bo można tam zmieścić 2-3 karty, bilet, banknot i mieć mirkoportfel na wieczorne eskapady

Losowanie prze mirkorandom jutro wieczorem. Wysyłka na mój koszt, Pocztą Polską.

Ponadto, jeśli którekolwiek z tych stwierdzeń dotyczy Ciebie:
- działasz w szeroko pojętej branży budowlanej
- wykańczasz obecnie swój dom/mieszkanie lub przygotowujesz się do tego
- pracujesz w biurze projektowym
- hobbystycznie zajmujesz się nieruchomościami i budownictwem

Mam do Ciebie gorącą prośbę. Pracujemy nad usługą ułatwiającą prace budowlane i potrzebujemy Twojej opinii. Wypełnienie ankiety zajmie Ci dosłownie kilka minut:
Link do ankiety
Dzięki z góry!
Pobierz
źródło: comment_V1cgMhHsmIyCRfLGefUZ2VkHj4CrCtoL.jpg
  • 51
@benyowsky: Dzięki za uwagę. Wiem, że to wymaga dopracowania, mogłoby być lepsze, mogłaby być od razu jakaś animacja (taki był plan), ale gdzieś się pojawił rozsądek, podejście Lean i stąd prototyp w jakości prototypu :)
Tak swoją drogą - pomagam teraz znajomemu z sensownym okablowaniem domu i miałem parę zagwozdek:

Chętnie pomogę

- niby era światła, ale po domu chyba wystarczy zwykły etherbet cat6?

Wg. mnie miedź absolutnie wystarczy. Jak nie CAT6, to można się uprzeć na CAT7. Wiadomo, że nie wiemy jakie standardy będą obowiązywać za np. 20 lat, ale wtedy kable w ścianach i tak mogą okazać się najmniejszym problemem.

- kamery analogowe jeszcze istnieją,