Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drodzy Mircy,
byłam z facetem przez rok. Na początku nie czułam się jakoś super zakochana, jednakże z każdym kolejnym spotkaniem czułam, że to ten jedyny, ten z którym chcę dzielić swoje życie. Po jakiś 6 miesiącach bycia razem rzuciłam go za to, że za moimi plecami flirtuje z karynami na #tinder. Później do siebie wróciliśmy i po kolejnych 3 miesiącach postanowiliśmy razem zamieszkać #studia. Wszystko było świetnie, oprócz tego, że w pewnym momencie on stwierdził, że mu przeszło, tak po prostu się odkochał, ja zabrałam graty i się wyprowadziłam. Po kolejnym chyba miesiącu nie rozmawiania ze sobą i nie spotykania się chciał wrócić, po czym jak ja się zastanawiałam czy jest sens, powiedział że już się nie muszę zastanawiać, bo on już nie chce. Przez jakiś czas byliśmy #friendswithbenefits, i mimo, że cały czas mówi, że nie chce wracać, to też przyznaje, że są jakieś emocje między nami. Mówi też, że bierze co chce i chce się ze mną przyjaźnić, a ja chyba nie rozumiem już dłużej tej relacji. To nie tak, że sobie bez niego nie poradzę bo podobno 9/10, ale cały czas czuję do niego jakieś dziwne przyciąganie, on twierdzi że czuje tak samo. Czy to przywiązanie, czy to miłość, czy o co chodzi?

#zwiazki #feels #logikaniebieskichpaskow #help

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 14