Wpis z mikrobloga

  • 208
542945 - 277 = 542668

Wyprawa dookoła Polski: dzień I

W tamtym roku przed pierwszym dniem wyprawy spałem bodaj 1h, bo kończyłem ostatnie zlecenia. Obiecałem sobie, że w przyszłym roku tak nie będzie... i można sobie obiecywać. Choć tym razem 3h jednak spałem. Pobudka o 7 i o 8 już jedziemy z #rowerowykrakow @Cymerek @kiwacz i @darkemolt.

W Pieskowej Skale dwóch ostatnich panów zwraca, a z @Cymerek jedziemy na spotkanie @Mortal84 @byczys i @Marcin_od_Tribana pod Pustynię Błędowską. Szybka randka po zamkach Szlaku Orlich Gniazd (Ogrodzieniec, Mirów, Bobolice, Olsztyn).

Żwawa jazda do Częstochowy, gdzie obiad w McD i dołącza do nas @Jarython. Obowiązkowo ikona Częstochowy, czyli Jasna Góra. Na pociąg do Sokołowa ucieka @Cymerek, a reszta ekipy za chwilę uderzyła na południe. Zostaliśmy z @Jarython sami na ostatnie 100km, a w Świerklańcu dopadł nas @Ned i razem dojechaliśmy na kebaba w Radzionkowie.

Na 300km brakło czasu, bo 21 była, ale sił jeszcze było mnóstwo. W górę ~ 2000m wg Sigmy.

Nocleg u nowożeńców, świetni ludzie, ze 2h pogaduch, małe % i do spania, bo o 6 pobudka.

Strava i Endomondo.

Z jedną osobą z którą jechałem związana jest ciekawa historia, a dokładniej zbieg okoliczności. Okazuje się, że pochodzi znad morza i był lub bywał ma piwie u jednego Wykopka, u którego nocowałem na zeszłorocznej wyprawie. Świat jest mały, nie?

PS. Póki nie mam dostępu do kompa, to zdjęcia pojedyncze z telefonu.

#100km #200km (nr 7) #metaxynarowerze #rowerowyrownik
metaxy - 542945 - 277 = 542668

Wyprawa dookoła Polski: dzień I

W tamtym roku przed ...

źródło: comment_4KiYi5iVAXbzDcrrPnjuzaX4zzZZCUlB.jpg

Pobierz
  • 12