Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie ten wypok, rozumiem jakby to była strona na której siedzą same różowe to byłoby jasne dlaczego tak dużo plusow, ale tutaj, jakieś 90% to niebiescy, pewnie lepsza frekwencję miałyby streamy gry doty, lola czy cs od finału euro
  • Odpowiedz
A gdzie ja napisałem, że nie można? xD Powiedziałem, że ten sport ogląda tyle ludzi bo się z nim utożsamiają, sami grali dużo na podwórkach. A ty już masz jakieś urojenia...


@JackBauer: Wydźwięk byłby taki gdybyś nie d-----ł z tym bordo na koniec. Ale musiałeś OPowi pocisnąć, że przesiedział życie w piwnicy. Nie rób k---y z logiki. Albo naucz się poprawnie wyrażać swoje zdanie.
  • Odpowiedz
@metalowy_pasterz: Źle przeczytał proste zdanie i jeszcze p------i jakieś głupoty na swoją obronę xD To była kąśliwa uwaga w stronę OPa, który wyżej zachowywał się, jakby jego opinia była najważniejsza na świecie.
  • Odpowiedz
@husaryn: Powiem tak, uwielbiałem grać w piłkę, nawet grałem w klubie. Ale jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do oglądania jak inni grają. Po prostu nudziło mnie to, nie wiem dla czego. Widocznie lubię sam uczestniczyć niż oglądać jak inni to robią. Znałem też osoby dosyć przy "masie", które w piłkę nie umiały trafić a znały większość piłkarzy z imienia i nazwiska i ogólnie siedzieli w tym temacie, ale całkowicie się
  • Odpowiedz
@Hantel: Niestety, niektórzy maja słabiej rozwinięte pewne obszary w mózgu i dlatego nie potrafią docenić smaku, który niewątpliwie w tym kale na najwyższym poziomie można z łatwością odnaleźć. Nie bez powodu miliony much konsumują ten przetrawiony pokarm. Współczuję.
  • Odpowiedz
@GraveDigger: Piłka nożna jest dość ekscytująca, aczkolwiek w ostatnich latach przeżywa największy kryzys w swojej historii. Przez skandale sędziowskie, korupcyjne oraz nieprawdopodobnie żałosne symulowanie największych gwiazd bardzo wiele osób odwróciło się od futbolu, co widać m.in. w globalnych wskaźnikach oglądalności i opiniach zwyczajnych ludzi, którzy mówią, że już od dawna nie oglądają piłki z w/w powodów. Ten trend się pogłębia i potrzeba radykalnych działań aby uratować futbol przed dalszą zapaścią
  • Odpowiedz
@BlueFeather: No tak bo przecież ludzie inteligentni jedyne co robią to zaczytują się w Szekspirze, piją wino i jedynymi rozrywkami dla nich to spotykanie się w ścisłym gronie i dyskutowanie o rzeczach "wyższych", a odbijanie, kopanie czy tam rzucanie piłkom uważają za rozrywkę dla szarych mas.

Kurde ludzie ogarnijta się XD Piłce nożnej - jak i każdej innej - towarzyszą emocje, a zwłaszcza na takim turnieju jak Euro i na
  • Odpowiedz