Wpis z mikrobloga

niestety, niektorzy maja slabiej rozwiniete pewne obszary w mozgu i dlatego nie potrafia odnalezc piekna, ktore niewatpliwie w tej grze na najwyzszym poziomie mozna z latwoscia odnalezc. nie bez powodu miliony ogladaja ten sport. wspolczuje :-)


@Hantel: K---a, co? xDDD
Gapienie się na to jak ktoś gra w piłkę to jakaś faktyczna wyższość i lepszość godna pochwały? Biologiczne uwarunkowanie do dostrzegania "piękna"? xD

Niektórzy mają słabiej rozwinięte pewne obszary w mózgu dotyczące zainteresowania piłką nożną, ale za to mają lepiej rozwinięte obszary odpowiadające za
P.....a - > niestety, niektorzy maja slabiej rozwiniete pewne obszary w mozgu i dlate...

źródło: comment_v7NdS3iwgan7lruLvxhL4ptSDXjZ1n7b.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
Gapienie się na to jak ktoś gra w piłkę to jakaś faktyczna wyższość i lepszość godna pochwały? Biologiczne uwarunkowanie do dostrzegania "piękna"?


@PyraPrzeznaczenia: idź do pierwszego lepszego pubu piłkarskiego w porze gdy leci jakiś ważny mecz, wtedy zobaczysz to piękno i wyższość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bigby: Pierwszy raz taką spowodowałem, nie wiedziałem że wrzucając śmieszny, choć prawdziwy, obrazek wywołam taką burzę. Widać miłośnicy piłki mają straszny ból d--y o to, że komuś może się to nie podobać :)
  • Odpowiedz