Wpis z mikrobloga

  • 31
@GraveDigger
Poznałem w życiu wiele osób. Wiele niezwykle inteligentnych osób. Żadna z nich nie oglądała piłki nożnej. To o czymś świadczy. Wyobrażacie sobie Muska albo chociażby Kulczyka miliarder jak ogląda przez 2 godziny 22 facetów którzy biegają za piłką? XD
  • Odpowiedz
@BlueFeather: doprawdy? znam mnostwo ludzi znacznie madrzejszych od ciebie, ktorzy osiagneli wiekszy sukces - m.in. profesorowie na moim wydziale, z ktorymi czesto rozmawiam o pilce.

A moze jestes po prostu za glupi i twoj mozg stac po prostu tylko na to, zeby w tych meczach widziec cos rownie ekscytujacego jak "pusta sciana"?

kazdy ma inne mozliwosci i predyspozycje. najlepiej mi sie rozmawia o pilce wlasnie z ludzmi, ktorzy sa inteligentni, studiuja
  • Odpowiedz
@BlueFeather: bo jestes najprawdopodobniej za prosty, zeby zrozumiec piekno tego sportu i dostrzec mnogosc elementow skladajacych sie na piekno tej dysycpliny. bywa... bardziej inteligentni ludzie zobacza cos wiecej.

moze sprobuj ogladac siatkowke? to jest prosty sport jak budowa cepa. zadnej taktyki - przebija sie tylko na 2 strony i elementow tam jest tyle co nic, tylko proste punkt-za-punkt. trzeba tylko wiedziec, ktorzy to nasi. moze to do ciebie bardziej przemowi.
  • Odpowiedz
@Hantel: Jakie piękno? xD Spoceni faceci kopiący piłkę na wybiegu, to jest piękno? Radość z tego, że trafiło się piłką do bramki? Tym jarają się dorośli ludzie o IQ powyżej 100? Już od początku gimnazjum było widać, komu się ta gra podobała i kto forsował ją na WF: patusy i tłumoki, nikt ogarnięty się tym nie interesował.
  • Odpowiedz
@BlueFeather: naprawde? jak liznalbys zycia na nieco wyzszym poziomie, zdziwilbys sie, jak duzo jest ludzi nieporownywalnie madrzejszych od ciebie, ktorzy kochaja ten sport.

najczesciej najwieksi oportunisci to nieudacznicy ostatni wybierani do skladu na WF-ie.

przejrzalem twoj profil - rak i #anime . wiec juz nie mam pytan :) dupa piecze bo koledzy sie smiali, ze nie potrafisz trafic w pilke? teraz trzeba jakos odreagowac traume z czasow szkoly (
  • Odpowiedz
@Hantel: Jeden taki wpis vs setki o euro 2016 i piłce nożnej... no tak, strasznie się pokazują ci alternatywni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tymczasem "fani sportu" rozpieprzają Marsylię ( )
  • Odpowiedz
@BlueFeather: Jestem dorosłym człowiekiem i przypuszczam, że mam IQ powyżej 100, profesjonalnych testów nie robiłem, ale śmiem tam sądzić, a piłką nożną interesuję się od dziecka, nie jakoś fanatycznie, ale jednak. Piłka nożna to nie tylko faceci kopiący piłkę na wybiegu, to lata treningów żeby dojść do poziomu, który pozwala grać na międzynarodowym poziomie, to taktyka, ustawienie, dobór składu na konkretny mecz z konkretną drużyną. Tutaj nawet drużyna, która na papierze
  • Odpowiedz
@Hantel: Japoński rysunek i animacja to wysokich lotów sztuka rozumiana i chwalona jedynie przez osoby inteligentne i wrażliwe na wiele postaci piękna. Porównywanie tego do barbarzyńskiego kopania pęcherza przez plujących na murawę prymitywów jest bardzo nietrafione.
  • Odpowiedz