Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, co mam robić? Jestem typowym skinny fatem 70kg wagi na 181cm wzrostu. Ogólnie ręce nie są bardzo chude, ale tez bez rewelacji. Klatka jakaś mierna i barki są. Ale denerwuje mnie mój wybulony i zatłusczony brzuch.
Przecież nie zrzucę jedynie tłuszczu stamtąd, a jestem zbyt chudy żeby się docinać. Będe wyglądał jak dzieciak z Auschwitz.

Co zrobić? Masować? Dobić do 80+kg i wtedy próbować to ogarniać?

Mniej więcej mam taki brzuch jak na obrazku + tłuste "boki"

#mikrokoksy #silownia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Solitary_Man
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz
źródło: comment_Q5WMe7qgfkbs06NCPla43GQDW34xyIiA.jpg
  • 226
@AnonimoweMirkoWyznania: zrzucic, a na zime masa na czystej misce. tylko zacznij na spokojnie kręcić cardio, policz sobie zapotrzebowanie i stopniowo odejmuj nic na szybko, cardio np. 2 razy w tygodniu jakies intensywniejsze spacery itd potem cos dolozyc ale to musi isc stopniowo spokojnie to do zimy zrzucicsz, a potem masa na zime. przynajmniej ja bym tak zrobil jakbym byl toba
@Fifeq3: ale się boję! No nie no, teraz to żeś mi pokazał! ( ͡° ͜ʖ ͡°) P.S: kulturyści to grupa z największym bólem dupy pod słońcem. Są dla mnie w tej samej grupie co: weganie, lewaki itp.
@no_i_w_ogle: wołając chyba pomyliłaś osoby, ale okej.
Wszyscy (chyba) oprócz Ciebie w tym wątku mówią jednogłośnie - redukcja i trzymaj michę. My jesteśmy tutaj aby doradzić i zapobiec występowaniu ewentualnych błędów.
Zasadniczo każda osoba wypowiadająca się pod #mikrokoksy robi to po to, aby skonsultować się z osobami, które mają już jakieś doświadczenie. Gdyby OP nie chciał znać naszej opinii to najzwyczajniej zacząłby robić to A6W, potem zaczęłyby go boleć plecy, jeszcze
Fifeq3 8 min. temu 0

@no_i_w_ogle: za namawianie ludzi do targnięcia się na swoje zdrowie powinnaś zostać zbanowana permanentnie.


@Fifeq3: tu chodziło mi o cytat.
Co do redukcji i trzymaj michę xD Sorry, ale co on ma tam redukować? I jak to zrobić? Nikt nic nie napisał konkretnie, ja mu podałam konkretne przykłady.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.