Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, co mam robić? Jestem typowym skinny fatem 70kg wagi na 181cm wzrostu. Ogólnie ręce nie są bardzo chude, ale tez bez rewelacji. Klatka jakaś mierna i barki są. Ale denerwuje mnie mój wybulony i zatłusczony brzuch.
Przecież nie zrzucę jedynie tłuszczu stamtąd, a jestem zbyt chudy żeby się docinać. Będe wyglądał jak dzieciak z Auschwitz.

Co zrobić? Masować? Dobić do 80+kg i wtedy próbować to ogarniać?

Mniej więcej mam taki brzuch jak na obrazku + tłuste "boki"

#mikrokoksy #silownia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Solitary_Man
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz
źródło: comment_Q5WMe7qgfkbs06NCPla43GQDW34xyIiA.jpg
  • 226
@Ch-jogromPL: przecież są różne rodzaje ćwiczeń brzucha, może jebnąć 6weidera czy coś podobnego.

@vomalio: a od czego? Przecież napisał, że jest szczupły, a tłuszcz odkłada się tylko tam - może być to też jakiś problem hormonalny.

@yahoomlody: to co twoim zdaniem powinien zrobić, żeby spalić tłuszcz z brzucha? No jedynym rozwiązaniem jest zmiana diety, ćwiczenia, ale jak już jest szczupły to istnieje ryzyko, że z brzucha dalej nic nie
No jedynym rozwiązaniem jest zmiana diety, ćwiczenia, ale jak już jest szczupły to istnieje ryzyko, że z brzucha dalej nic nie zrzuci, a schudnie w innych miejscach jak zmniejszy kalorie. Musi jeść mniejsze porcje i ograniczać alkohol. Plus ćwiczenia, oczywiście nie tylko brzuszki, ale na pewno polepszy to wygląd.


No jedynym rozwiązaniem jest zmiana diety, ćwiczenia, ale jak już jest szczupły to istnieje ryzyko, że z brzucha dalej nic nie zrzuci, a
@Karol191: ale przecież to jest zupełnie inny przypadek. Czy koleś z tego filmu był szczupły i miał tłuszcz tylko na brzuchu? Poza tym on chyba nie chce zostać kolejnym kulturystą, tylko wyglądać proporcjonalnie.
przecież są różne rodzaje ćwiczeń brzucha, może jebnąć 6weidera czy coś podobnego.


@yahoomlody: to co twoim zdaniem powinien zrobić, żeby spalić tłuszcz z brzucha? No jedynym rozwiązaniem jest zmiana diety, ćwiczenia, ale jak już jest szczupły to istnieje ryzyko, że z brzucha dalej nic nie zrzuci, a schudnie w innych miejscach jak zmniejszy kalorie. Musi jeść mniejsze porcje i ograniczać alkohol. Plus ćwiczenia, oczywiście nie tylko brzuszki, ale na pewno polepszy