Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, co mam robić? Jestem typowym skinny fatem 70kg wagi na 181cm wzrostu. Ogólnie ręce nie są bardzo chude, ale tez bez rewelacji. Klatka jakaś mierna i barki są. Ale denerwuje mnie mój wybulony i zatłusczony brzuch.
Przecież nie zrzucę jedynie tłuszczu stamtąd, a jestem zbyt chudy żeby się docinać. Będe wyglądał jak dzieciak z Auschwitz.

Co zrobić? Masować? Dobić do 80+kg i wtedy próbować to ogarniać?

Mniej więcej mam taki brzuch jak na obrazku + tłuste "boki"

#mikrokoksy #silownia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Solitary_Man
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Mirki, co mam robić? Jestem typowym...

źródło: comment_Q5WMe7qgfkbs06NCPla43GQDW34xyIiA.jpg

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
@Kaba___JK: powiedz mi co mam poczytać
Jeżeli będę regularnie robił aeroby na zmianę z ćwiczeniami siłowymi (nie bezpośrednio po sobie), lekko zwiększonym białkiem w diecie i małym deficytem kalorycznym to co się stanie? Tylko spalę tłuszcz, czy tylko urosną mięśnie?
  • Odpowiedz
@psi-nos:
Tylko spalisz tłuszcz.
Nie widzę sensu kontynuowania tamtego wątku - ciężko się rozmawia z człowiekiem, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem, nie popiera swoich twierdzeń żadnymi argumentami i operuje na skrajnościach.
Aha, no i wygląda na to, że ma wyprany mózg przez producentów suplementów.
  • Odpowiedz
@psi-nos: Tylko spalisz tłuszcz. To możliwe, jeżeli wcześniej nie trenowałeś i jesteś zupełnie świeży, by na bardzo krótkim dystansie czasowym spalić tłuszcz i nabrać trochę mięśni jednocześnie, ale to tylko pierwszy efekt szoku, któremu poddasz organizm. (ale to jako ciekawostka, zapomnij by jakkolwiek to wykorzystać) Później wszystko zależeć będzie od diety. Albo masa, albo redukcja. Przy deficycie wzrosną Ci ewentualnie parametry siłowe i wytrzymałość mięśni.

Białko nie ma tutaj nic do
  • Odpowiedz