Wpis z mikrobloga

#programowanie #informatyka #webdesign #www #praca #zlecenie #kodowanie #webdev #webdesign #zlecenia #zleceniaprzezwykop

Witam, mam zlecenie na wykonanie strony w polaczeniu z baza danych MySQL, baza bedzie gotowa, wykonawca dostanie opis bazy oraz wymagania funkcjonalne strony, ktorych nie bedzie duzo. Rejstracja uzytkownikow, dodawanie komentarzy oraz "glosowanie". Strona dzialac bedzie na zasadzie podobnej do wykopu, glosowanie jednak bedzie dotyczyla tylko i wylacznie jednego produktu spozywczego. Uzytkownik bedzie mial mozliwosc dodania tego produktu, na przyklad innej marki, natomiast inni uzytkownicy beda mogli glosowac na dany produkt, tak ze najlepszy zawsze bedzie na gorze. Administracja prosta, dodawanie, usuwanie uzytkownikow, aktywacja kont przez email, usuwanie komentarzy. Zalezy mi na ladnym i prostym designie, mozliwosc wspolpracy w przyszlosci jesli beda potrzebne nowe funkcjonalnosci (np dodawanie i opis miejsc gdzie dany produkt mozna nabyc). Terminy: rozpoczecie pracy wrzesien-pazdziernik, ukonczenie - do konca roku. Wiem ze mozna to ogarnac w kilka dni ale zalezy mi na prostym ale dopracowanym i spojnym projekcie z mozliwoscia rozbudowy o nowe moduly. Propozycje $$ na priv lub tutaj. Dzieki.
  • 16
@Trytka: nie bardzo siedze w temacie teraz, 3000pln moge zaplacic zwazywszy na to ze bedzie to interfejs do gotowej bazy, wiekszosc stron bedzie generowana, a samych stron bedzie kilka jak admin, glowna, uzytkownika... a robote realnie oceniam na jakies 2 tyg robocze po 8h na luzaku dla kogos w temacie, bo jak wspomnialem sa osoby, ktore ogarnely by to w 24h, so easy money ;) zalezy mi na tym aby strona
@Trytka: napisalem ze nie siedze w tmacie. Miala byc propozycja, to zaproponowalem, w swoim komentarzu moglbys podac za ile w takim razie uwazasz taki projekt powinien pojsc? Ja robie cala specyfikacje i cala baze danych. Grafika prosze bardzo, tez moge zrobic. Sorry ale doskonale wiem ze to jest mega prosty projekt i ktos kto siedzi w tym temacie moze rownolegle prowadzic takich kilka w miesiacu wiec wyjdzie mu brutto 15k jak
@niewidzialnyktos: zrobilbym gdybym mial czas, nie wiem jakie teraz stawki sa na rynku ale wydaje mi sie ze przesadzasz. Firma z bardzo dobrym portfolio chciala ode mnie 40 tysiecy pln za serwis o funkcjonalnosci Allegro. Moja strona to jakas 1/20 albo nawet 1/30 tej funkcjonalnosci jesli chodzi o ilosc mozliwych interakcji ze strona oraz funkcje zawarte w kodzie. Serio za strone gdzie uzytkownik moze sie zarejestrowac, dodac produkt, i zaglosowac na
@zigiscrew: Każesz programiście zrobić "PROSTĄ" grafikę taką minimalistyczną żeby było przejrzyście i ładnie - SERIO? Takie gówno na boostrapie można zrobić, ale ładne to na pewno nie będzie. Co do kwot - moim zdaniem, za full stacka 10k byś musiał zapłacić żeby to zrobił. A firma która robi coś taniej to pewnie jedzie na studentach którym płacą 10zł/h. Oczywiście to tylko moje zdanie i wcale tak nie musi być, wolałbym na
@niewidzialnyktos: a ja wolalbym konkretne odpowiedzi a nie takie #!$%@? sie do kwoty ktora podalem. Nigdzie nie napisalem ze nie moge zaplacic wiecej, nikt nie napisal mi "zrobie to ale za 6K" ... zamiast tego tylko takie pieprzenie ze za malo kasy, skad ja mam w ogole wiedziec ile zaproponowac jesli nie siedze w temacie, co napisalem. Nawet Ty rzuciles tak z tylka 10K a porfolio jakies czy cos? Ja nie
@niewidzialnyktos: spoko dam znac, teraz to juz poszukam jakiejs firmy, zapytalem na wykopie z sentymentu ;) Nie szukam studentow za 10pln/h, ale przy 50pln/h i dwoch tygodniach pracy po 8h dziennie wychodzi 4000pln, co jestem w stanie wylozyc, natomiast wiem ze mozna zrobic to w tydzien. Ja natomiast napisalem ze praca moze trwac dluzej bo nie zalezy mi na czasie. Zalezy mi na tym zeby projekt robiony po te kilka godzin