Wpis z mikrobloga

#tramwaje #tramwaje #pesa #komunikacjamiejska i trochę #gorzkiezale
Rzadko jeżdżę komunikacja miejska a dziś się tak trafiło że pierwszy raz jechałem gdanską pesa jazz duo które są u nas od jakiegoś czasu. Pomyślałem, fajnie - zobaczę co i jak. Ale co to za złom jest to szkoda gadać. Wszystko trzeszczy, stuka puka, na każdym rozjezdzie podłoga strasznie wibruje, jest mega głośno. Nie wspominając o klimie która niby działała ale nie działała bo tylko wiatraki było słychać a nic nie chlodziło. Ale w gdańskim ZTM zawsze były cyrki z klimą.
W normalnym Jazz tego typu "atrakcji" nie zauważyłem nie wspominając o bombardierach które jak dla mnie mimo że już trochę lat maja to nadal są świetne. Szkoda że ich tak mało jest.
  • 9
nie wspominając o bombardierach które jak dla mnie mimo że już trochę lat maja to nadal są świetne. Szkoda że ich tak mało jest.


@Maglite: W tym momencie przypomniał mi się epicki tekst pewnego Sebka - obrońcy Pesy:

Jak Ci nie pasują Polskie pociągi to jedz sobie do niemiec. Jesteś kolejnym, który pluje na swoje i swoją Ojczyznę. Szukaj frajerów gdzie indziej
@jacekKobr: no tak bo jak nasze to mam chwalić mimo że gówno :/
W tej kwestii patriotą nie będę. Kupię to co mi odpowiada jakościowo czy cenowo. Nie istotne czy zrobił to pan Mietek z grójecka czy chińczyk albo Niemiec. Ma mi odpowiadać