Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy w kuchni mamy w masie na sernik zostawiłeś dla żartów małą garść rodzynek xD zobaczymy na rodzinnym grillu czy podniebienie gości poradzi sobie z rodzynkami tak jak z karkówką i harnasiami.
No co ja mam poradzić na swoje ciekawskie zapędy z dziedziny kulinariów. Wiadomo lepiej gdybym to zrobił na cieście którego inni nie będą musieli jeść ale generalnie dla mnie to wszystko jedno bo jestem socjopatom i to nie autodiagnozowanym tylko podobno skrajnie dyssocjalny...
#pdk #aferasamolotowa #heheszki #gotujzwykopem
fukboi - To uczucie gdy w kuchni mamy w masie na sernik zostawiłeś dla żartów małą ga...

źródło: comment_ZYQPl8eLVRA0zsxqaxgMfBf4Jkpr9shN.jpg

Pobierz
  • 23
Dumni jesteście z siebie? Nockę spędziłem na karnym jeżyku #!$%@? mnie z kuchni i grozi mi od 6 godzin do 8 dni szlabanu. Przecież napisałem, że to był żart. Dzięki, śmieszku #!$%@?.

Przed zgłoszeniem do mamy mogłeś nadgorliwy baranie sprawdzić mój profil, gdzie pisałem o grillu, jak zależy mi na zjedzeniu kiełbaski. #!$%@? mać, zrobili ze mnie terrorystę. Nie dość, że wpis zamieściłem około 6, sernik przecież poleciał do piekarnika, a cała