Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie potrafiłbym się związać z nie-dziewicą. Bycie w związku z kimś, kto już ma za sobą seks jest dla mnie równie paskudne, co dojadanie po kimś napoczętego jogurtu czy korzystanie z cudzej szczoteczki do zębów. Oczywiście mam z tym problem, bo te dwadzieściakilka lat to niby jeszcze nie tak źle jeżeli chodzi o szukanie kogoś, no ale w obecnych czasach szukanie dziewicy nie będącej prokuratorboners graniczy praktycznie z cudem. Raz albo dwa byłem z dziewczyną która już miała to za sobą, ale uczucie, że ona już to z kimś robiła było tak uciążliwe dla mnie, że po prostu zerwałem zanim jeszcze doszło do seksu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 53
Bycie w związku z kimś, kto już ma za sobą seks jest dla mnie równie paskudne, co dojadanie po kimś napoczętego jogurtu czy korzystanie z cudzej szczoteczki do zębów.


@AnonimoweMirkoWyznania: tym się właśnie różni mężczyzna od chłopaka - mężczyźnie nie przeszkadza, że patnerka miała wcześniej jakiegoś partnera, bo wie, że to normalna kolej rzeczy. Chłopakowi będzie to przeszkadzać, bo będzie bał się porównań i tego, że "oh jezu ktoś ją miał
Współczuję, że ktoś/coś tak wyprało ci głowę. Dość mocno utrudni ci to normalnego funkcjonowanie. Szukaj młodszej, powodzenia.


@ripp1337: Dlaczego tak? A gdyby powiedział, że takie są zasady jego wyznania to już by było ok? Jak dla mnie to jest moralne, a nie nienormlane

masz problem z poczuciem własnej wartości. Boisz się, ze będzie sądziła, że jesteś gorszy od poprzednich?


@MaIutkiCzlowiek: Przecież napisał, że go to obrzydza, to skąd pytanie.

Po
e tam, bycie dziewicą jest jednak w pewnych kategoriach bardziej atrakcyjne dla faceta, lecz prawictwo, brak doświadczenia i pewności siebie raczej odpycha kobiety


@MaIutkiCzlowiek: Nie prawictwo, tylko bycie stulejarzem/brudasem/idiotą/mega wstydliwym.

Jak jesteś atrakcyjny to spróbuj sciemnić kilku laskom, że jestes prawiczkiem to zobaczysz z ich strony polowanie na zwierzynę, sprawdzone kilka lat temu więcej niz kilka razy
Dlaczego tak? A gdyby powiedział, że takie są zasady jego wyznania to już by było ok? Jak dla mnie to jest moralne, a nie nienormlane


@twardy_ryz: Jeśli powiedziałby, że to zasady jego wyznania (w sensie religii), to byłoby dużo gorzej. Oczywiście dla mnie, bo jestem przeciwnikiem wszelkich religii (z gimboateizmem włącznie).

Moralność to tylko abstrakcyjny konstrukt myślowy, nie ma jednej i słusznej Moralności, są tylko miliardy małych moralności i pewna niewielka
Abcd: Z jednej strony rozumiem, a z drugiej niekoniecznie. Rozumiem, utożsamiam się i bardzo szanuję przypadki, gdy dwie osoby, które nigdy wcześniej nie-ten-teges wiążą się i trwają w czystości aż do ślubu. Normalne postawy, wcale niebędące powodem do wstydu, choć obrzydzane przez popkulturę.
Ale sam fakt nie bycia dziewicą jest dla ciebie warunkiem wystarczającym do odrzucenia danej dziewczyny, nawet jeśli to nie jest jakaś latawica, czy księżniczka i ma zdrowe poglądy
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo słuszny pogląd! zgadzam się z tobą w 100%. czasem się martwię że nie znajdę takiej co spełnia moje wymagania, 18 lvl, dziewczyny brak, zanim jakaś znajdę to większość już będzie miała przebitą gwarancję świeżości. ale spoko, lepiej wcale niż z byle jaką, zmieniać swoje poglądy tylko dla miłości to dla mnie głupota. a jeśli żadna się nie znajdzie...

@AnonimoweMirkoWyznania: wielu tu z ciebie szydzi ale pamiętaj że nie warto ulegać takiej presji, oni się bzykają i myślą że im to daje szczęście, my jesteśmy ponad tym, wiemy lepiej co dla nas dobre i co słuszne. trzymaj się cieplutko mireczku, fajnie że są jeszcze ludzie którzy myślą jak ja i tak jak Pan Bóg przykazał