Wpis z mikrobloga

@Britney16: Nic, problemem jest to, że nie chodzą z nimi. Chociaż to co niektórzy faceci piszą średnim laskom tylko po to by ta ich zauważyła jest #!$%@? i poniżające. Czy tinder popsuł rynek? W pewnym sensie tak, bo jednak laski mają dużo większy wybór nawet już takie w liceum. Dla mnie ta cała sytuacja to normalny rozwój sytuacji, niektórym teraz łatwiej zbierać żniwo, innym trudniej, ale w robieniu tego co się
  • Odpowiedz
@Britney16: Niech se chodzą jak chcą, my tu na tagu już jesteśmy znieczuleni na takie zachowania. A problem w tym że ruchają się tylko z chadami, a potem dla zwykłym mireczków nic nie zostaje. Taki chad nawet i 5/10 przeleci jak ma ciśnienie, a potem taka średniaczka już tylko w chadów celuje. Jakby świnie 9+/10 podbijały do mireczków 4-5/10 to też by korzystali. Różnica jest taka że mireczki by wiedzieli że
  • Odpowiedz
@Britney16: Jeśli jesteś młoda (lvl 16 zgaduje) i będziesz ujeżdżać kutangi na prawo i lewo to później sie nie zdziw, jak bedziesz robiła za worek na sp3rme albo będziesz miała jakieś psychiczne zjazdy.
  • Odpowiedz
  • 5
@lexico: szczerze mówiąc to jeśli pod każdym innym względem byśmy się dogadywali to nie byłby to dla mnie powód by go odrzucić. Ważniejsze jest dla mnie to jakby mnie to traktował a nie z iloma osobami spał :)
  • Odpowiedz
  • 2
@lexico: No, ale jak wchodzisz z kimś w związek No to przecież nie zakładasz, ze ta osoba myśli tylko o tym aby cię zdradzać albo, że jest z tobą z braku laku i szuka kogoś aby cię zastąpić
  • Odpowiedz
@Britney16 Ja hejtuje tylko podłą nierówność względem facetów, bo samo ONS/FWB to jeszcze #!$%@?, ale to, że Chad ma ruchanie na pstryk palca, a u tej samej laski przeciętniak musi się starać czasem parę miesięcy żeby dostać wersję demo co Chad dostał od razu jest po prostu uwłaczające.

Wyobraź sobie, że spotykasz faceta idealnego pod każdym względem (wygląd, status materialny, charakter). On rucha twoją ładniejszą koleżankę po kilku wiadomościach i już po
  • Odpowiedz
@Britney16: dlatego, że nabija im się przebieg i potem nie będą się w stanie przywiązać do stałego partnera. W ten sposób z materiału na żony stają się szonami.
Druga sprawa jest taka, że facet psychologicznie nienawidzi być tym gorszym. Świadomość tego, że panna miała Cię w dupie w najlepszych latach i ujeżdżała o wiele atrakcyjniejszych gości, a Ty masz jej robić za beciaka na starość dobija. Dla mnie jest to nie
  • Odpowiedz
@Britney16: moja psycholog, jedna z lepszych w Warszawie, gdzie place 300 zł za godzinę wyjaśniła mi że chodzenie do łóżka z nowopoznanymi facetami nie jest normalne bo sex to zbliżenie emocjonalne a nie tylko faszerowanie i faszerowanie.
  • Odpowiedz
myśli tylko o tym aby cię zdradzać albo, że jest z tobą z braku laku i szuka kogoś aby cię zastąpić


@Britney16: przy "przeszłości" i powtarzającym się schemacie to jakie jest prawdopodobieństwo?
  • Odpowiedz