Wpis z mikrobloga

@CoSieMaNieUdac: chyba doszli do jakiegoś konsensu. nie modlą się w miejscach w których władza udostępnia im odpowiednia miejsca do modlitw

Muzułmanie żalą się, że muszą modlić się na ulicach, kiedy jest zimno, pada deszcz lub grzeje mocno słońce, bo po prostu nie mają wystarczającej liczby meczetów. Wtóruje im dziennik „Liberation”, który zauważa, że w całym kraju występuje problem zbyt małej ilości świątyń muzułmańskich.

Podobnie mówi szef Islamskiego Instytutu Kulturalnego w Paryżu,
  • Odpowiedz
@CoSieMaNieUdac: Ostatnio było coś podobnego w Nowym Jorku, nawet dzień wolny od szkoły zrobili - to jakieś ichnie święto. Podobnie w UK i Francji. Ale oczywiście ktoś musiał jebnąć propagandę, że tak się dzieje codziennie, i to 5 razy dziennie...
  • Odpowiedz
@kejter1: @Opipramoli_dihydrochloridum: @warpig566: dzięki, tak myślałem,
generalnie niech sobie katole i muslimy robią co chcą, mi to ryba, raz do roku życia nam to nie zmieni

raz tylko mnie oburzył/rozśmieszył przypadek w którym facet spóźnił się na samolot bo mu się taksówkarz zaczął modlić w połowie kursu xD

„Liberation”

I jeszcze jak zawsze mnie dziwi najazd lewicowych środowisk na katolików przy jednoczesnej obronie prawa do religijności muzułmanów, która przecież
  • Odpowiedz