Wpis z mikrobloga

Przed nami długi weekend .Warto gdzieś pojechać.W sumie to nikomu się nie chce bo tłok ,korki na bramkach.No, ale trzeba zabrać dziewczynę ,żonę ,przyjaciół.Najlepiej szybko ,krótko by się nie zmęczyć i wracać do domu.Potem jak najszybciej rozpalić grilla ,napić się piwa itd.Moja propozycja dotyczy mieszkańców południowo zachodniej części Polski.Tuż za Polską granicą za przejściem Boboszów wybudowano tzw Ścieżkę w chmurach.Dojeżdżamy do miejscowości Nova Morawa ,jedziemy sobie aż zobaczymy po prawej stronie letni tor bobslejowy.Pierwsza w prawo do góry i zostawiamy na parkingu auto lub przy drodze przy lesie..Jak chcemy na szybko dostać się na ścieżkę to wjeżdżamy wyciągiem krzesełkowym i już(290 koron ścieżka plus wyciąg)Oczywiście możemy iść szlakami turystycznymi.Wejście i kolejka jest płatna, ale myślę że warto.
Natomiast jedno co mnie dziwi to to iż Czesi i Słowacy ostatnio przy naszej granicy tworzą mnóstwo atrakcji.Nawet zaczynają inwestować w naszym kraju np w kolejki linowe.My natomiast rozmawiamy przyrodzie, jej pięknie nie robiąc nic i zapominamy że turystyka to ogromny przemysł .Nasi sąsiedzi celowo rozbudowują się przy naszej granicy z atrakcjami z myślą o naszych pieniądzach.Zanim się ockniemy to już będzie za późno .Ale jak to mówią pełno u nas pożyteczny idiotów.Wiecej na
http://pozdrozeciwroze.blogspot.com/
#sciezkawchmurach #podroze #turystyka #podrozeciwroze #czechy #gory #ciekawostki #polska #rozrywka
Podrozeciwroze - Przed nami długi weekend .Warto gdzieś pojechać.W sumie to nikomu si...

źródło: comment_6eI3ZzNfE5EW3wyg5QDPIiWrswntTAHI.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
y natomiast rozmawiamy przyrodzie, jej pięknie nie robiąc nic i zapominamy że turystyka to ogromny przemysł .


@Podrozeciwroze: jeśli u nas ma to wyglądać tak jak w okolicy Zakopanego to już wolę żeby było tak jak w Bieszczadach czy nawet w okolicy Szklarskiej Poręby.
  • Odpowiedz