Wpis z mikrobloga

#ankieta #patologiazewsi #bekazpodludzi #policja
Jestem uczciwie pracującym Mirkiem - niestety w tym kraju takim ludziom nie jest łatwo. Studiuje, pracuje, właśnie poszedłem robić prawo jazdy, męczę się z dysfunkcyjną rodziną oraz z tym p---------m krajem i państwem które na każdym kroku mnie okrada. Myślę nad #emigracja

Ale mam też kuzyna. Z patologicznej rodziny. Chuderlak, garbaty ( serio), strzałowiec, a niektórzy mówią że i gej ( taki delikatny chłopczyk z rodzaju tych rurkowców ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Nieuk, powtarzał klasy w gimnazjum, następnie nie chciało mu się chodzić na praktyki zawodowe to miast do zawodówki, poszedł do Liceum ( u nas przyjmują wszystkich) gdzie też powtarza klasę i raczej matury to on nie będzie miał. Ogólnie ludzie na poziomie ( jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)) go nie szanują bo jest fałszywym, małym pokrakiem, który potrafi swoich dobrych przyjaciół (aktualnie byłych bo ma już "prawilniejszych") naciągać na kasę i nie oddawać.
Ostatnio młody został lokalnym dilerem i żyje jak pączek w maśle. Kasy ma jak lodu ( ale długów jakoś nie zamierza spłacać).
Wszystkie ciuchy oryginalne, wszelkie najdroższe marki, nowe telefony, na fejsiku setki lajków i zdjęć jak z żurnala ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ogólnie czasem daje nam ( mi i reszcie kuzynów, zawsze się razem trzymaliśmy) znać że nie jesteśmy już dla niego zbyt "prawilni"

Strasznie to mnie to boli, a nawet powiem więcej - mam o to #boldupy . Że ja ciężko pracując nie mogę sobie pozwolić na rozrywki, przez wielu jestem uważany za frajera "bo na studja poszet magister j----y" i ogólnie ciężko się żyje, trzeba sobie wiele odmawiać w tym życiu żeby jakoś pieniędzy starczyło. A kuzyn mój patolog z dilerki żyje jak król, wszystkie ciuchy oryginalne, non stop hajs na wszystko, cieszy się estymą lokalnych karyn ( w tej okolicy nie ma innego typu dziewczyn) bo przecież gangster z niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedziałem sobie że jak on w życiu będzie miał lepiej niż ja to p------e, że to rodzina - p---------ę go na psiarnie i niech idzie siedzieć tak jak kiedyś siedział jego ś.p ojciec.
Wołam eksperta @Gruszka1992

Czy anonimowy donos na jakby nie było kuzyna to słuszna idea?

  • Tak 39.3% (763)
  • Nie 40.9% (794)
  • Sprawdzam 19.7% (383)

Oddanych głosów: 1940

  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackError: Myślisz, że studia zrobiły z ciebie "człowieka na poziomie"?
Poziom to ty osiągnąłeś podłogi tym wpisem. Gdybyś urodził się w innych czasach to pewnie byś gestapo sprzedał rodziców za słoik ogórków. Dzieciak jak piszesz z patologicznej rodziny, łatwo pewnie nie miał, może FAZ na tyle motzno ze nawet nie potrafi pomyśleć nad konsekwencjami a ty mu jeszcze chcesz życie s--------ć ? Jak zrobi się bardziej obrotny to go będzie
  • Odpowiedz
@BlackError: Miałem takiego ziomeczka co też szkoły żadnej, z pracy go wyrzucali nawet z takiej najprostrzej bo był za głupi by ogarnąć polecenia, jego jedyne zainteresowania to rapsy i hyperreal. Do Polski wszedł m------n to i zaczął się handel dragami i przez prawie rok wyciągał po 12k miesięcznie. Jedna wielka impreza, na dziwki chodził prawie codziennie, codziennie palenie zielska, walenie m-------u i handel tymże, pizza dla wszystkich ciuszki komputry, studio
  • Odpowiedz
@BlackError: jesteś żenujący. Chcesz p----------ć kogoś z rodziny, tylko dlatego że mu się powodzi i wybrał łatwiejszą, ale bardziej ryzykowną "ścieżkę zawodową". Prawda jest taka że i bez twojej pomocy wyląduje w pierdlu. Żywotność takich dilerków to max parę lat. A co do Ciebie, to Tobą gardzę.
nom_om - @BlackError: jesteś żenujący. Chcesz p----------ć kogoś z rodziny, tylko dla...
  • Odpowiedz
@BlackError: to ty nie masz godności i honoru, żeby p----------ć kuzyna z zazdrości. Noga mu się prędzej czy póżniej powinie, a ty potem będziesz miał łatkę konfidenta.

Jak w ogóle można pomyśleć o czymś takim, żeby p------ć kogoś na policje za dilerke, to trzeba być mentalnym zerem mmm
  • Odpowiedz
@BlackError: Heh, twoją jedyną motywacją jest zawiść. Chcesz go uwalić dlatego żeby nie miał lepiej od ciebie, nie dlatego, że jest przestępcą.
Ja bym sobie jeszcze zadał jedno pytanie - czy twój kuzyn kogoś krzywdzi? Myślę, że to ważne pytanie.
  • Odpowiedz
@BlackError: Czemu chcesz go p----------ć? Widocznie był na tyle mądry że potrafił wykorzystać swoje atuty i zarabia kasę przy tym ryzykuje odsiadkę ale to jego biznes i jego życie. A ty, czujesz się lepszy od niego bo robisz szkołę starasz się edukować wybrałeś taką drogę on wybrał inną, nigdy nie wiesz co się stanie za kilka lat z tobą może po twoim kierunku zostaniesz nikim i polecisz właśnie do niego
  • Odpowiedz
@BlackError: Zgłaszanie rodziny na policję tylko dlatego że masz bół d--y to nie jest najlepszy pomysł.. Słuchaj droga przestępcza jest stosunkowo prosta i bardzo profitowa, ale masz ten haczyk że jak wpadniesz to masz przesrane.

Tez możesz zostać dilerem, broni Ci ktoś ? Ale jeżeli wolisz spokojny sen to pracuj uczciwie. Według mojej oceny Twój brat nie zasłużył na przekreślenie jego życia tylko dlatego że mu się lepiej od Ciebie
  • Odpowiedz
@BlackError: To co robi jest nielegalne, więc to twój obywatelski obowiązek to zglosić. Mało tego, jeśli o tym wiesz, i nie zgłaszasz, również podlegasz odpowiedzialności karnej.
Edit: poczytalem komentarze, i faktycznie - wykop to jednak wylęgarnia patusów i sebixów. Takiego s----------a dawno nie widziałem. Łamie prawo - zgłaszaj. Nie ważne czy rodzina, czy nie. Sam jest sobie winien.
  • Odpowiedz