Wpis z mikrobloga

#ankieta #patologiazewsi #bekazpodludzi #policja
Jestem uczciwie pracującym Mirkiem - niestety w tym kraju takim ludziom nie jest łatwo. Studiuje, pracuje, właśnie poszedłem robić prawo jazdy, męczę się z dysfunkcyjną rodziną oraz z tym p---------m krajem i państwem które na każdym kroku mnie okrada. Myślę nad #emigracja

Ale mam też kuzyna. Z patologicznej rodziny. Chuderlak, garbaty ( serio), strzałowiec, a niektórzy mówią że i gej ( taki delikatny chłopczyk z rodzaju tych rurkowców ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Nieuk, powtarzał klasy w gimnazjum, następnie nie chciało mu się chodzić na praktyki zawodowe to miast do zawodówki, poszedł do Liceum ( u nas przyjmują wszystkich) gdzie też powtarza klasę i raczej matury to on nie będzie miał. Ogólnie ludzie na poziomie ( jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)) go nie szanują bo jest fałszywym, małym pokrakiem, który potrafi swoich dobrych przyjaciół (aktualnie byłych bo ma już "prawilniejszych") naciągać na kasę i nie oddawać.
Ostatnio młody został lokalnym dilerem i żyje jak pączek w maśle. Kasy ma jak lodu ( ale długów jakoś nie zamierza spłacać).
Wszystkie ciuchy oryginalne, wszelkie najdroższe marki, nowe telefony, na fejsiku setki lajków i zdjęć jak z żurnala ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ogólnie czasem daje nam ( mi i reszcie kuzynów, zawsze się razem trzymaliśmy) znać że nie jesteśmy już dla niego zbyt "prawilni"

Strasznie to mnie to boli, a nawet powiem więcej - mam o to #boldupy . Że ja ciężko pracując nie mogę sobie pozwolić na rozrywki, przez wielu jestem uważany za frajera "bo na studja poszet magister j----y" i ogólnie ciężko się żyje, trzeba sobie wiele odmawiać w tym życiu żeby jakoś pieniędzy starczyło. A kuzyn mój patolog z dilerki żyje jak król, wszystkie ciuchy oryginalne, non stop hajs na wszystko, cieszy się estymą lokalnych karyn ( w tej okolicy nie ma innego typu dziewczyn) bo przecież gangster z niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedziałem sobie że jak on w życiu będzie miał lepiej niż ja to p------e, że to rodzina - p---------ę go na psiarnie i niech idzie siedzieć tak jak kiedyś siedział jego ś.p ojciec.
Wołam eksperta @Gruszka1992

Czy anonimowy donos na jakby nie było kuzyna to słuszna idea?

  • Tak 39.3% (763)
  • Nie 40.9% (794)
  • Sprawdzam 19.7% (383)

Oddanych głosów: 1940

  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackError: a ja uważam, że wykopki piszące "jeśli robisz to tylko dlatego że zazdrościsz to c-----o" nic nie wprowadzają do dyskusji. Oczywiście że donosić, bo zawsze jedna menda mniej, powód to już drugorzędna sprawa.
  • Odpowiedz
@BlackError: Po tym wpisie już nie będziesz miał wyjścia, publicznie przyznałeś się do posiadania wiedzy na temat czynu zabronionego. Środa, najpóźniej piątek spodziewaj się odwiedzin.

  • Odpowiedz
@BlackError: w tym kraju musisz mieć naprawdę pierwszorzędny zawód typu lekarz, prawnik, programista bądź prowadzić własną działalność inaczej całe życie będziesz robił na kredyt i rachunki i czeka cię życie korpo-szczura xD
Innymi słowy, kształcisz się X lat, budujesz X lat cv, a jakiś marcin pojedzie za granicę na budowe świeżo po skończeniu zawodówki i zarobi 2x więcej od ciebie.

To jest niesamowicie dobijająca świadomość że musisz na wszystko pracować
  • Odpowiedz
@BlackError: zabawnie by było, jakby się okazało, że jakiś Twój znajomy przegląda mirko. Ogarnął więc, że Ty to Ty i złożył donos, a potem pokazał kuzynowi co napisałeś. Donos poszedł. Kuzyn zgarnięty i nawet jak stwierdziłeś, że nie wsypujesz, to i tak masz p--------e za to :D
  • Odpowiedz